СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ
Понеділок, 23.04.2018, 06:44
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Гість | RSS

Меню сайта

Додайте собі!

Код:

Форма входу

Ми в соцмережах

Новини ГУРТа

Пошук по сайту

Главная » 2017 » Липень » 27 » ВІД МІФІВ ДО ФАКТІВ: НАВЧАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРО УГОДУ ПРО АСОЦІАЦІЮ З ЄС
13:31
ВІД МІФІВ ДО ФАКТІВ: НАВЧАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРО УГОДУ ПРО АСОЦІАЦІЮ З ЄС

В трьох українських містах розпочався новий цикл тренінгів Громадської школи дієвих практик ЄС (CiSEP), з тренінгами про факти та міфи про процес асоціації с ЄС.

Як замаскувати міфи щодо Угоди про асоціацію між Україною та ЄС? Як інформувати громадськість про це? І який реальний зміст цього документа, підписаного ЄС та Україною в 2014 році? На ці та інші питання дали відповідь в ході семінару "Від міфів до фактів: Аргументи на користь Угоди про Асоціацію з ЄС", організованого на початку липня командою з розвитку потенціалу IEP спільно з партнерами CiSEP у трьох українських містах: Львові, Дніпрі та Чернігові.

На кожному з семінарів взяли участь 25 представників громадянського суспільства та засобів масової інформації, які подали заявку, щоб дізнатися більше про зміст Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Два послідовних семінари для тих же груп відбудуться у вересні та жовтні. Разом, три тренінги складають Рівень A "Основи УА/ПЗВТ" нового циклу проекту.

Липневий семінар зосереджувався на трьох основних галузях: інституціях ЄС та законодавчому процесі, змісті Угоди про асоціацію та зони Поглибленої та всеохоплювальної зони вільної торгівлі (УА/ПВЗВТ), а також підготовку аргументації. Учасники особливо було цікаво дізнатись більше про конкретні положення Угоди про асоціацію. Багато хто висловив стурбованість тим, що низький рівень фактичних знань про цей документ серед української громадськості залишає його вразливим до неправильного сприйняття та маніпуляцій.

Крім того, вправи і заходи з тімбілдінґу об'єднали нових учасників, підготували їх до групової роботи на наступних сесіях та зміцнили регіональні мережі CiSEP. Після успішного завершення навчальної серії A, учасники приєднаються до мережі випускників CiSEP. Їм також буде запропоновано подати заявку на наступні модулі нового циклу проекту CiSEP: тренінги рівня B та рівня C, присвячені поглибленню знань УА/ПВЗВТ та розвитку тренерських та мультиплікаторських навичок. Ці модулі розпочнуться восени 2017 року та навесні 2018 року відповідно.

Ця серія тренінгів для ІЄП підтримується Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини.

Наші партнери в Україні: Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень (Чернігів), Громадська організація "Громадська палата України" (Дніпро), Громадянська мережа ОПОРА (Львів), Одеська обласна організація Всеукраїнської громадської організації "Комітет виборців України" .

Дізнайтеся більше про CiSEP на веб-сторінці та сторінці Facebook!

Джерело: http://iep-berlin.de/en/myths-facts-cisp-training/

 

ГРОМАДСЬКА ШКОЛА ДІЄВИХ ПРАКТИК ЄС (CISEP) ІНФОРМУЄ

ВІДКРИТО КОНКУРС ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ: Громадська Школа Дієвих Практик ЄС (CiSEP)

Просмотров: 144 | Добавил: Eldarium | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz