СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ
П`ятниця, 22.06.2018, 06:34
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Гість | RSS

Меню сайта

Додайте собі!

Код:

Форма входу

Ми в соцмережах

Новини ГУРТа

Пошук по сайту

Главная » 2017 » Травень » 31 » ВІДБУВСЯ ТРЕНІНГ "ЦЕХ БІЗНЕС ІДЕЙ
21:44
ВІДБУВСЯ ТРЕНІНГ "ЦЕХ БІЗНЕС ІДЕЙ

23 и 24 травня пройшов тренінг "ЦЕХ бізнес ідей" , учасницями якого стали 15 жінок, жительок Дніпропетровської областіПродуктивні два дня роботи дозволили розглянути наступні теми: глосарій бізнес леді, досвід бізнес ідей США, Європи та Китаю, пропрацювання ідей за бізнес моделлю Канва, е – маркетинг, просування продукту (товари та послуги), робота з клієнтом,  маркетинг продукту та вартості, юридичні аспекти підприємницької діяльності ФОП 1,2,3ї групи.

Тренінг проводили тренерки, які пройшли тренінг для тренерів в рамках Установчої зустрічі проекту.  Тренерський склад «ЦЕХ бізнес ідей»: Юлія Копнінська - Петриченко, бізнес- тренерка; Наталя Жебрик, тренерка, фасилітаторка; Олена Новгородова, тренерка; Вікторія Вольська - юристка, громадська діячка.

Також тренінг «ЦЕХ бізнес ідей» має постренінговий супровід побудований на запитах учасниць та актуальних темах для розвитку бізнесу, самозайнятості, підвищення обізнаності з правових питань. Інновацією проекту є постійний фокус на використання сили соціальних медіа ресурсів.

У проекті заплановано наступні зустрічі:

31.05.17р. Воронка продажів, холодні дзвінки та сучасні аспекти роботи з клієнтом.

07.06.17р. Законадавча база ФОП та взаємодії зі споживачами.

21.06.17р. Соціальна відповідальність бізнесу та соціальне підприємництво.

05.07.17р. Мерке       тінгове планування розвитку бізнесу

Реєстрація на майстер класи: https://goo.gl/forms/ODydIzKVttMXay2d2

Додатково проводяться персональні та групові консультації до жовтня 2017року

Форма для запитів на консультації:  https://goo.gl/forms/NAfzNGRiYUViM0nI3

З будь яких додаткових питань: public.chamber.ua@gmail.com

Ініціатива в рамках  проекту «Інноваційна програма з розвитку підприємництва внутрішньо переміщених жінок у сільській місцевості» виконується громадською організацією «Фундація прав людини» та громадською організацією "Громадська Палата України" у Дніпропетровській області за підтримки Міністерства Закордонних справ Литовської Республіки.

 

Довідка. З березня 2017 року громадська організація «Фундація прав людини» (Київ) та «Міжнародна мережа трудових контактів», Вільнюс, Литва ” розпочали «Інноваційна програма з розвитку підприємництва внутрішньо переміщених жінок у сільській місцевості». Проект реалізується у місті Київ, Львівській та Дніпропетровській областях.

Метою проекту є посилення громадського руху жінок з числа вимушених переселенців та підвищення професіоналізму у правозахисті лідерів громадських об’єднань внутрішньо переміщених осіб шляхом залучення інноваційного досвіду Литви у е-маркетингу та самозайнятості з використанням онлайн технологій.

Учасники програми сформують правозахисну мережу з локальними осередками в кожній з областей, де діятиме програма, та будуть працювати над підвищенням рівня обізнаності прав внутрішньо переміщених жінок на ринку праці з залученням новітніх технологій самозайнятості онлайн.

Просмотров: 210 | Добавил: Eldarium | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz