СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ
Неділя, 27.05.2018, 00:11
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Гість | RSS

Меню сайта

Додайте собі!

Код:

Форма входу

Ми в соцмережах

Новини ГУРТа

Пошук по сайту

Главная » 2017 » Жовтень » 31 » ЗАКІНЧИЛОСЯ НАВЧАННЯ У ГРОМАДЯНСЬКІЙ ШКОЛІ ДІЄВИХ ПРАКТИХ ЄС CISEP РІВЕНЬ А
20:48
ЗАКІНЧИЛОСЯ НАВЧАННЯ У ГРОМАДЯНСЬКІЙ ШКОЛІ ДІЄВИХ ПРАКТИХ ЄС CISEP РІВЕНЬ А

16-19 жовтня пройшов останій семінар Рівня А Громадянської Школи Дієвих Практих ЄС (CISEP), участниками якого були 25 активісток та активістів з восьми регіонів України. Останя сесія Школи завершилася дискусійним круглим столом "Роль Німеччини в процесі асоціації ЄС та України" з Почесним доктором Вольфґанґ Мьоссінґер, Головою Місії, Генеральним консулом Генеральне консульство Німеччини в Донецьку та урочистим врученням сертифікатів.

Відгук випускника Школи Максима Забелі:

«Осі і закінчилося неймовірне навчання у рамках проекту #CISEP - Civic School for Sound EU Practice. Організатори школи - Інститут Європейської політики та ГО «Громадська палата України» - надали учасникам безліч можливостей для інтерактивного навчання. 3 модулі по 4 дні, 75 годин плідного спілкування з експертами та досвідченими , а головне проактивними колегами подарували нову якість знань за тематикою двосторонньої координації між Україною та ЄС у питанні імплементації Угоди про Асоціацію та зони вільної торгівлі.
Організаторам – Мартіну Стейну, Наталії Жебрик та Юлії Копнинській-Петриченко вдалося створити неймовірно дружню і водночас фахову атмосферу, яка спонукала до активного обміну знаннями та ідеями. Окремі слова вдячності хотілося б сказати тренерам 3-го навчального модулю: експерту Олександру Сущенко, раднику Міністерства закордонних справ України Світлані Зайцевій, адвокату Дмитру Захарець, Голові профспілки працівників малого та середнього бізнесу В’ячеславу Рою та, звісно, Генеральному Консулу Федеративної республіки Німеччина Вольфгангу Мессингеру.
Шановні учасники #CISEP Дніпро! Кожен з вас – це неймовірно цікава та яскрава особистість, яка щодня робить внесок у просування своїх міст та рідної країни до кращого майбутнього. Нехай на цьому шляху завжди щастить і вас ніколи не полишають вдача та натхнення!»

 

Дивіться також:

В ОДНОЙ ЗОНЕ С ЕС

ВІД МІФІВ ДО ФАКТІВ: НАВЧАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРО УГОДУ ПРО АСОЦІАЦІЮ З ЄС

ГРОМАДСЬКА ШКОЛА ДІЄВИХ ПРАКТИК ЄС (CISEP) ІНФОРМУЄ

ВІДКРИТО КОНКУРС ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ: Громадська Школа Дієвих Практик ЄС (CiSEP)

Просмотров: 120 | Добавил: Eldarium | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz