СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ
Субота, 28.01.2023, 20:18
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Гість | RSS

Меню сайта

Допомога тут
NeedHelp ПРОФНВФ

Додайте собі!

Код:

Форма входу

Ми в соцмережах

Пошук по сайту

Архів новин

Мандрівна виставка "Кожен має право знати свої права"

Мандрівна виставка "Кожен має право знати свої права" - це інтерактивний матеріалів для навчання з прав людини, що стимулює дискусію навколо проблем прав людини та сприяє розвитку цікавості молоді до таких наук, як суспільствознавство, історія, політологія.

24 стенда виставки містять висловлювання відомих людей і молодих активістів, які відстоюють права людини, фотографії і малюнки, відомості про історичні факти, цитати із документів і рішень міжнародних органів з захисту прав людини і багато іншого, що дозволяє створити широке поле для дискусії й отримання інформації про права людини.

 

Умовно, матеріал стендів виставки складається із трьох основних блоків:

Перший блок включає в себе філософію, історію, еволюцію прав людини. Інформація панелей цього блоку спрямована на розкриття змісту базових положень концепції прав людини. Матеріал панелей підкріплений зображеннями історичних постатей та подій, посиланнями на історичні документи, цитатами визначних особистостей.

Другий блок присвячений стандартам прав людини і основоположних свобод. Кожна панель містить вислови молодих правозахисників, короткий зміст певного поняття, інформацію про справи Європейського суду з прав людини, пояснення норм права, опис дій на захист прав людини, візуальні об’єкти, які дозволяють розкрити зміст поняття.

Третій блок є виокремленою розповіддю про права дитини: про розуміння, історію та еволюцію прав дитини, Конвенцію ООН про права дитини. На першій панелі подана історія становлення прав дитини, друга панель розкриває суть поняття права дитини, третя містить інформація про Конвенцію.

Ця модель мандрівної виставки є методичним інструментом навчання правам людини, але її сила в тому, що вона дозволяє привертати увагу широкого кола людей до проблем, пов’язаних з правами людини, мобілізувати місцеві громади, впливати на офіційну освіту. Також, її особливістю є те, що екскурсії по виставці проводять молоді гіди учні та учениці старших класів середньої школи, студенти, які пройшли спеціальне навчання за принципом «рівний-рівному». Освітні екскурсії тривають 40-60 хвилин і включають в себе як безпосередньо інформаційно-навчальний блок, так і обговорення найбільш актуальних для відвідувачів питань щодо прав людини та можливостей їх відстоювання. Так, виставка стає своєрідним майданчиком для дискусій про права людини та актуальні проблеми, що турбують кожного відвідувача та громаду в цілому.

Додаткова інформація про виставку: Була розроблена Всеукраїнською асоціацією громадських організацій  «Українська Гельсінська спілка з прав людини» у співпраці з Норвезьким Гельсінським Комітетом за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії, виготовлена ГО «МАРТ» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у 2011 році. Копія виставки, що належіть ВГО «Громадська Палата України», була виготовлена у 2015 році в рамках заходу «Скажи своє слово!» у Дніпропетровській області в рамках проекту Українська ініціатива зміцнення громадської довіри (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). ГО «Громадська Палата України» – неполітична громадська організація, яка має місію сприяти розвитку демократії та громадянського суспільства в Україні, втілення принципів прав і свобод людини без дискримінацій.

 

ВГО «ГРОМАДСЬКА ПАЛАТА УКРАЇНИ» ОРГАНІЗУВАЛА ПРОВЕДЕННЯ ІНТЕРАКТИВНОЇ ВИСТАВКИ «КОЖЕН МАЄ ПРАВО ЗНАТИ СВОЇ ПРАВА»

 

АКТИВІСТИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ВПЕВНЕНІ, ЩО КОЖЕН МАЄ ПРАВО ЗНАТИ СВОЇ ПРАВА

ВІДБУЛАСЯ ПІДСУМКОВА ЗУСТРІЧ ПАРТНЕРІВ ПРОЕКТУ «СКАЖИ СВОЄ СЛОВО!» У ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ

ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ ДО ДНЯ ЕВРОПИ

ЗАХОДИ В РАМКАХ ТИЖДНЯ ПРАВА У ДНІПРІ

МАНДРИ ВИСТАВКИ "КОЖЕН МАЄ ПРАВО ЗНАТИ СВОЇ ПРАВА"

 

       

© 2023 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz