СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ
Tuesday, 17.05.2022, 04:53
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Guest | RSS

Меню сайта

Допомога тут
NeedHelp ПРОФНВФ

Додайте собі!

Код:

Альбоми
Консультации [18]

Форма входу

Ми в соцмережах

Пошук по сайту

Главная » Файлы » Консультации

ПОРЯДОК ПОДАННЯ ЗВЕРНЕНЬ ДО УПОВНОВАЖЕНОГО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПРАВ ЛЮДИНИ
29.01.2014, 23:38

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини (далі – Уповноважений) приймає та розглядає звернення громадян України, незалежно від місця їх перебування, іноземців, осіб без громадянства, які перебувають на території України, або осіб, які діють в їхніх інтересах.

Уповноважений розглядає звернення щодо відносин, які виникають між заявником та органами державної влади, органами місцевого самоврядування та їх посадовими і службовими особами.

Парламентський контроль здійснюється щодо захисту прав і свобод заявників, проголошених Конституцією України, законами України та міжнародними договорами України.

Звернення подаються Уповноваженому в письмовій формі протягом року після виявлення порушення прав і свобод людини і громадянина. За наявності виняткових обставин цей строк може бути подовжений Уповноваженим, але не більше ніж до двох років (ст. 17 Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини»).

Порядок подання звернень до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

І. Звернення до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини подаються у письмовій формі.

У зверненні слід зазначати:

1. Прізвище, ім’я та по батькові.

2. Поштовий індекс та адресу для надання відповіді.

3. Найменування органу державної влади, місцевого самоврядування чи посадової особи, які порушили Ваші права.

4. У чому конкретно полягає суть порушення Ваших прав.

5. Коли або в який строк допущено порушення Ваших прав.

6. Яких заходів Ви вживали для поновлення Ваших прав; до яких органів чи посадових осіб зверталися (долучити копії їхніх відповідей).

7. Чи зверталися Ви за захистом порушених прав до суду?

8. Суть Вашого прохання, звернення.

9. Дату та власноручний підпис.

10. У разі звернення в інтересах третіх осіб потрібно надавати копії документів, що посвідчують повноваження на представництво їхніх інтересів.

Звернення до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини слід надсилати письмово за адресою: вул. Інститутська, 21/8, м. Київ, 01008,Лутковській Валерії Володимирівні.

ІІ. Звернення до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини можна надсилати й електронною поштою: hotline@ombudsman.gov.ua

Увага! Звернення електронною поштою слід оформляти згідно з правилами оформлення письмового звернення (за винятком вимоги щодо підпису).

Увага! Уповноважений Верховної Ради України з прав людини не може розглядати направлені на електронну адресу звернення, які надіслані у вигляді додатку до електронного листа. У такому випадку заявнику необхідно буде з’явитись до Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та підписати таке звернення. 

ІІІ. Звернення до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини може бути прийнято в письмовому вигляді під час особистого прийому уприймальні Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Графік роботи громадської приймальні Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини:

Пн. - Чт. 9.30-13.00 – 14.00-17.30

Пт. 9.30-13.00 – 14.00-16.45

Сб.-Нед. – вихідний

Джерела: http://zakon4.rada.gov.ua, http://www.ombudsman.gov.ua

Категория: Консультации | Добавил: Eldarium
Просмотров: 6115 | Загрузок: 0 | Комментарии: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 2
0 Spam
2 Федоненко Сергый Миколаэвич, 1957р.н.   [Entry]
Відкритий лист - депутатам парламенту України:
Дозволене для опублікування у всіх засобах масової інформації.
Шановні депутати парламенту України!
Із проханням і надією про допомогу звертаюся до вас, я Федоненко Сергій Миколайович, інвалід з дитинства 2гр. проживаючий: вул. Антина Синявського, буд.164 м. Дніпро. 49057
Від 22 листопаду 1994р. Як інвалід другої групи з дитинства за висновок облмсек перебуваю в загальній черзі для отримання пільгового автомобіля з ручним керуванням за 30% від вартості автомобіля.
Прочекав у черги більш12 років і перебування в черзі в 1999 року першим, в 2006 році я стаю – 1420. Тоб-то мене зняли з обліку й поставили заново? Більш 12 років очікування в черги –украли з мого життя ? Хиба це є справедливо ?
На всі мої звернення до Дніпропетровської державної адміністрації департаменту соціального захисту населення у відповідях від 07.02.2017 №Ф-14 А.Ф. Бейц; 14.03 2017 № Ф-37 В.О. Сливна; 20.03.2017 № Ф-Ф- 43 В.О. Сливна; - початок моеї черги рахують з 2006 року під № 1420 а більш ніж 12 років очікування в черзі скасували, як кажуть згідно постанови кабінету міністрів України від 19 липня 2006року №999. Хто звершив цю ганебну, принижуючу, несправедливу та дуже образливу дію ?
Чи це Постанова №999 указує на зміни списків, на постанову в другу на загальну чергу інвалідів, чи це дії місцевого « Бомонду»?
Прочекав у черги 23 роки шість місяців і три дні на сьогоднішній день - зараз я 225 у черзі. Після того як більш чим 12 років забрали з мого життя, фактично поставивши в чергу з 2006року. Скільки ж мені треба прожити щоб отримати це спецавто. ТЕ е СПРАВЕДЛИВО?
Вирішить законність прийнятого рішення - департаменту соціального захисту м. Дніпро, чи та постанова №999 лишаї мене усіх прав слушного законодавства України, як громадянина?
Остання надія на вас, за слушне рішення, у нерівному протистоянні простого інваліда та чиновників Дніпропетровської державної адміністрації департаменту соціального захисту населення м. Дніпро. Люди – допоможіть мені.
З повагою до ВАС інв. 2гр. з дитинства: Федоненко С.М. 03.04.2017р.
Р. S. Для мене це життєво-важно. І кожну копійку яка, не йде на оплату комуналки (100%), ліки та харчування відкладається з надією на спецавто. На мої запити відповідали, ви знаходитесь в черги з 1994 року а насправді укравши в мене 12 років і заново поставивши в чергу в 2006р під № 1421 - обманювали мене свідомо. Хто забрав у мене 12.7 років мого життя : постанова кабінету міністрів України від 19 липня2006 р. №999, або місцеві чиновники ? Роз'ясніть мені будь ласка!.

0 Spam
1 Тендітна Катерина Олександрівна   [Entry]
Я, Тендитная Екатерина Александровна, 1953 г. рождения, вдова, проживаю в г. Изюме Харьковской обл. въезд Островского 14. Моя дочь Тендитная Виктория Георгиевна 1982 года рождения, отбывает наказание в Качановской ИК-54 г.Харьков с 23.ноября 2010 года срок окончания отбытия наказания 23 января 2016 года Осталось 100 дней!!! (93 дня)
7 октября 2015 года мне позвонила знакомая моей дочери и сказала, что моя дочь лежит в больнице в санчасти колонии. Я собрала теплые вещи и передачу и поехала 9 октября 2015 в Харьков, узнать о состоянии здоровья дочери, я передала передачу, а краткого свидания мне не предоставили, т.к. она болеет. Я попросила вызвать начмеда и начальника колонии, ко мне вышла её лечащий врач и первый зам.начальника колонии. Они рассказали, что у моей дочери обнаружили туберкулез легких. Тендитная Виктория (моя дочь) пришла в санчасть и пожаловалась на сильный кашель 25 сентября (им не дают горячей воды летом и многие купаются холодной стало холодно, вот и простудилась!). 10 дней её лечили от бронхита, ставили уколы, сделали флюографию и увидели там тени, стали расспрашивать не было ли у нас в семье подобного заболевания, она рассказала, что давно, ещё в 2005-2007 году проживала с молодым человеком, который болел туберкулезом. В 2009 году она официально вышла замуж за другого человека Малик Богдан и никаких заболеваний не было до настоящего времени. У врача был молнеиносный диагноз и она сразу заказала конвой на 12 октября 2015 г. на перевозку дочери в Тернопольскую колонию. На момент моей встречи с врачом и замом моя дочь не была обследована на заболевание туберкулёзом, т.е не были сделаны анализы:1). Рентген грудной клетки (Сделана только флюогафия и на ее основе поставлен диагноз) 2).Туберкулиновая проба кожи,3).Анализы крови: -интерферон гамма-релиз анализ (ИГРА) ; -проверка иммунного ответа организма на антиген.4).Анализ мокроты. Я Просила, умоляла провести обследование её ещё раз, но мне сказали, что уже заказан конвой и не чего менять не будут… Я поехала в Управление петенциарной службы в г Харькове ул. Нетеченская, 14. Со мной беседовали Борчан Александр Николаевич и Волошин Сергей Анатольевич, я изложила всю суть проблемы, обещали разобраться. В этот же день после моего ухода, в Качановской колонии был вызван лаборант, который отобрал анализы мокроты и общий анализ крови !!! ( Зачем? Он ни чего не показывает!!!) Дочь увезли 12 октября2015… Куда??? Сегодня она звонила из Днепропетровска??? ПОМОГИТЕ! Разобраться, и вернуть мою дочь, она не могла ни где заразится в закрытом учереждении, её больную, БРОНХИТОМ!!! Её повезли не известно куда Поселяют с больными людьми!!! Ей осталось до окончания срока 100 дней!!!

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© 2022 Free website builderuCoz