СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ
Tuesday, 17.05.2022, 04:14
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Guest | RSS

Меню сайта

Допомога тут
NeedHelp ПРОФНВФ

Додайте собі!

Код:

Альбоми
Консультации [18]

Форма входу

Ми в соцмережах

Пошук по сайту

Главная » Файлы » Консультации

ВІДПОВІДЬ НА ЗВЕРНЕННЯ ПЕРВИННОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
04.11.2012, 00:36

В відповідь на звернення первинної профспілкової організації стосовно використання профспілкових коштів роз’яснюємо наступне:

Первинна профспілкова організація керується у своїй діяльності Конституцією України, Законом України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності”, законодавством України, Статутом Профспілки НВФ, Положенням про первинну профспілкову організацію Всеукраїнської профспілки працівників науки, виробництва та фінансів, рішеннями профспілкових органів.

Згідно розділу 3 Положення про первинну профспілкову організацію Всеукраїнської профспілки працівників науки, виробництва та фінансів затвердженої Постановою ЦК Профспілки НВФ № 2/8 від 25.01.2000р. (з наступними змінами та доповненнями), кошти первинної профспілкової організації витрачаються згідно з кошторисом, затвердженим профспілковими зборами (конференцією) и використовуються для здійснення її статутної діяльності, в інтересах членів профспілки.

Кошти первинної профспілкової організації використовуються згідно затвердженого кошторису на досягнення статутної мети і завдань, соціальні програми профспілки, інші статутні цілі (п. 3.8. Положення).

За кошти первинної профспілкової організації фінансуються лише створені профспілкою в установленому порядку підприємства, установи або організації із статусом юридичної особи, тому сплата заробітної плати, премій, тощо може мати місце лише на створюваних нею підприємствах, установах та організаціях.

Фінансовий контроль за коштами первинної профспілкової організації органами державної влади та органами місцевого самоврядування не здійснюється. Контроль за надходженням та витрачанням коштів первинної профспілкової організації здійснюють ревізійна комісія (ревізор) первинної профспілкової організації, а за рішенням Центрального комітету профспілки – ревізійна комісія профспілки або ревізійна комісія відповідної територіальної організації профспілки.

Категория: Консультации | Добавил: Eldarium
Просмотров: 1123 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© 2022 Free website builderuCoz