СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ
Вівторок, 30.11.2021, 20:45
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Гість | RSS

Меню сайта

Допомога тут
NeedHelp ПРОФНВФ

Додайте собі!

Код:

Форма входу

Ми в соцмережах

Пошук по сайту

Главная » 2014 » Березень » 10 » ГОЛОВА ПЕРВИННОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВП НВФ ВИГРАВ СУД У КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «КРИВОРІЗЬКА СТАНЦІЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ»
21:22
ГОЛОВА ПЕРВИННОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВП НВФ ВИГРАВ СУД У КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «КРИВОРІЗЬКА СТАНЦІЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ»

Згідно наказу № 381 від 07 листопада 2012 року «Про порушення трудової дисципліни водієм КСШМД» Ткачуку В. Ф., який є головою первинної профспілкової організації, керівником підприємства було оголошено догану за порушення Примірного положення про водія станції швидкої допомоги.

Вище вказане дисциплінарне стягнення було застосовано керівником Комунального закладу «Криворізька станція швидкої медичної допомоги» всупереч вимог ст. ст. 43, ч. 2 ст. 252 КЗпП України та з порушенням порядку притягнення голови первинної профспілкової організації до дисциплінарної відповідальності, а саме без згоди виборного профспілкового органу та згоди вищого виборного органу цієї професійної організації, тому головою ППО це дисциплінарне стягнення було оскаржено в суді.

29 січня 2014 року колегія суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Дніпропетровської області в складі головуючого судді Митрофанової Л. В. та суддів Остапенко В. О. та Савіної Г. О., за участі Ткачука Василя Федоровича та третьої особи – голови Криворізької міської організації Всеукраїнської профспілки працівників науки, виробництва та фінансів – Гапона Сергія Григоровича розглянула у відкритому судовому засіданні в місті Кривому Розі цивільну справу за апеляційною скаргою голови первинної профспілкової організації Всеукраїнської профспілки працівників науки, виробництва та фінансів Комунального закладу «Криворізька станція швидкої медичної допомоги» Ткачука Василя Федоровича на рішення Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу від 12 листопада 2013 року по справі про визнання протиправним наказу про застосування дисциплінарного стягнення та встановила, що дисциплінарне стягнення було застосовано Комунальним закладом «Криворізька станція швидкої медичної допомоги» всупереч вимог ст. ст. 43, ч. 2 ст. 252 КЗпП України та з порушенням порядку притягнення голови профспілкової організації до дисциплінарної відповідальності, а саме без згоди виборного профспілкового органу та згоди вищого виборного органу цієї професійної спілки.

Колегія суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Дніпропетровської області постановила справедливе рішення:

«Апеляційну скаргу Ткачука Василя Федоровича задовольнити. Рішення Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу від 12 листопада 2013року скасувати та ухвалити нове рішення.

Позовні вимоги Ткачука Василя Федоровича до Комунального закладу «Криворізька станція швидкої медичної допомоги» Дніпропетровської обласної ради», третя особа, що не заявляє самостійних вимог на предмет спору з боку позивача – голова Криворізької міської організації Всеукраїнської профспілки , працівників науки, виробництва та фінансів – Гапон Сергій Григорович, про визнання протиправним наказу про застосування дисциплінарного стягнення задовольнити.

Визнати незаконним та скасувати наказ по підприємству Комунальний заклад «Криворізька станція швидкої медичної допомоги» Дніпропетровської обласної ради» № 381 від 07 листопада 2012 року «Про порушення трудової дисципліни водієм КСШМД» про оголошення догани Ткачуку Василю Федоровичу.».

Рішення апеляційного суду Дніпропетровської області набрало законної сили з моменту його проголошення, тобто з 29 січня 2014р.

 

Профком первинної профспілкової організації ВП НВФ ПАТ "АМКР” поздоровляє голову первинної профспілкової організації з перемогою в суді і бажає профспілковому лідеру Ткачуку Василю Федоровичу успіхів в подальшій профспілковій діяльності.

 

Источник: http://pnvf.org.ua/golova-pervinnoyi-profspilkovoyi-organizatsiyi-vp-nvf-vigrav-sud-u-komunalnogo-zakladu-krivorizka-stantsiya-shvidkoyi-medichnoyi-dopomogi/#more-3003

 

Просмотров: 907 | Добавил: Eldarium | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© 2021 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz