СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ
Середа, 08.12.2021, 08:41
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Гість | RSS

Меню сайта

Допомога тут
NeedHelp ПРОФНВФ

Додайте собі!

Код:

Форма входу

Ми в соцмережах

Пошук по сайту

Главная » 2015 » Квітень » 6 » ГРОМАДСЬКА ІНІЦІАТИВА “ВИРІШЕННЯ КОНФЛІКТІВ ТА ПОДОЛАННЯ ПОЛЯРИЗАЦІЇ В УКРАЇНІ”!
23:07
ГРОМАДСЬКА ІНІЦІАТИВА “ВИРІШЕННЯ КОНФЛІКТІВ ТА ПОДОЛАННЯ ПОЛЯРИЗАЦІЇ В УКРАЇНІ”!

Коли всі навколо глухі від звуків канонад, коли сумніви щодо майбутнього, страх за своїх рідних затуманюють розум, – єдиний вихід – пошук миру, спокою та порозуміння! Саме з цією метою у вересні 2014 року була створена платформа громадських активістів та організацій. Кожна з організацій представляє регіон, в якому розгортається найбільш масштабний конфлікт соціального або політичного характеру. Кожна з організацій має за мету вирішити цей локальний конфлікт конструктивно та мирним шляхом!

 

CУТНІСТЬ ТА МЕТА. Всеукраїнська громадська ініціатива “Вирішення конфліктів та подолання поляризації в Україні” створена для того, щоб запобігти ескалації конфліктів у регіонах України шляхом практик діалогу. Також ініціатива націлена на популяризацію ідеї діалогу як ефективного інструменту місцевої демократії. Уже незабаром втілення цієї платформи вплине на зниження радикальних настроїв серед населення України. У далекостроковій перспективі платформа уможливить вирішення будь-яких локальних розбіжностей мирним шляхом.

 

ЯК? У рамках ініціативи заплановано провести декілька сесій діалогів для вирішення непорозумінь між жителями України або ж їх групами. До фасилітації діалогів запрошені досвідчені українські та закордонні фахівці. Ініціатива реалізовуватиметься в 12-ти регіонах України, де локальні непорозуміння потребують термінового вирішення.

Втілення ідеї діалогів як соціальної та політичної практики вирішення суперечок буде здійснено на кількох рівнях.

На рівні регіонів заплановано провести декілька сесій діалогів. До фасилітації діалогів запрошені досвідчені українські та закордонні фахівці. Також передбачені тренінги з медіації для місцевих громадських активістів, обмін досвідом. На національному рівні будуть проходити зустрічі консультаційної групи, до якої увійдуть представники влади, зацікавлені сторони та громадські активісти. Члени консультаційної групи спільно обговорюватимуть актуальні питання, ініціюватимуть необхідний діалог та сприятимуть їх вирішенню на політичному рівні.

У результаті діалогових зустрічей експерти створять узагальнену модель залученого прийняття рішень у громаді, розроблять навчальний курс та підготують рекомендації для впровадження цієї успішної практики в державну політику України.

 

ТЕРМІНИ ТА МАСШТАБ. Заплановано провести близько 50 діалогів у 12-ти регіонах України та завершити реалізацію ініціативи до кінця березня 2015 року.

 

ПАРТНЕРСТВО. Ініціатива безпосередньо втілюватиметься 12-ма регіональними громадськими організаціями України, ГО “Інститут миру і порозуміння” у партнерстві з “Центром гуманітарного діалогу” та Департаментом міжнародного розвитку Великої Британії.

 

ІНФОРМАЦІЙНА ПЛАТФОРМА. Увесь процес втілення ініціативи висвітлюватиметься в рамках інформаційної кампанії “Діалоги заради порозуміння”. Також ІМіП поширюватиме корисну практичну інформацію про те, яким чином вирішувати конфлікти мирним шляхом.

Відвідайте наші інформаційні платформи ipcg.org.ua та facebook.com/NGO.IPCG для того, щоб бути в курсі останніх подій!

 

Ми не просто бажаємо всім миру, ми створюємо його власними руками!

Просмотров: 884 | Добавил: Eldarium | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© 2021 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz