СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ
Середа, 08.12.2021, 10:31
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Гість | RSS

Меню сайта

Допомога тут
NeedHelp ПРОФНВФ

Додайте собі!

Код:

Форма входу

Ми в соцмережах

Пошук по сайту

Главная » 2018 » Липень » 15 » «ГРОМАДСЬКА ПАЛАТА УКРАЇНИ» ВХОДИТЬ ДО СКЛАДУ УС ПГС УКРАЇНА - ЄС
21:22
«ГРОМАДСЬКА ПАЛАТА УКРАЇНИ» ВХОДИТЬ ДО СКЛАДУ УС ПГС УКРАЇНА - ЄС

19 червня 2018 року відбулась Асамблея Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС. В цей день представники та представниці неурядових організацій з усієї України, а саме 113 осіб, заслухали звіт попередніх учасників та обрали представників, які наступні 2,5 роки разом з колегами з Європейського Союзу офіційно контролюватимуть виконання Угоди про асоціацію.

Асаблею розпочав виступ Хюґ Мінґареллі, голови Представництва ЄС в Україні. Він назвав 5 умов для успішного виконання Угоди про асоціацію:

1. Потужна відповідальність з боку України та ЄС

2. Потужний механізм координації

3. Чіткі пріоритети на кожен рік

4. Належний механізм моніторингу, який дозволить на регулярній основі перевіряти, що працює добре, а що ні

5. Краща комунікацію щодо важливості впровадження Угоди про асоціацію

«Дуже важливо, щоб громадянське суспільство, саме ви, спробували пояснити своїми словами, чому це важливо для українських громадян – для створення робочих місць, для покращення умов життя – чому важливо реалізувати цю Угоду» – зазначив Посол ЄС.

«Ми ніколи не розділяли Платформу громадянського суспільства та інші органи асоціації. Для нас це єдина система контролю, планування, моніторингу і оцінки виконання Угоди про асоціацію» – зазначила Ольга Стефанішина, Генеральний директор Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції, під час виступу на Асамблеї УС ПГС. За її словами, за останні два роки було налагоджено дуже тісні взаємовідносини з багатьма учасниками Асамблеї. «Насправді, не останнім поштовхом до початку роботи над новим планом заходів з виконання Угоди про асоціацію були коментарі і робота в рамках Платформи» – додала Генеральний директор Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції.

«Європейська інтеграція, а саме Угода про асоціацію, має особливе значення для Президента України, для нашої Адміністрації, для Уряду, оскільки це не лише було основним з аспектів передвиборчої програми і діяльності коаліції, але це в першу чергу була вимога українських громадян під час Революції Гідності в пік перетворень, які відбувались в Україні наприкінці 13-го – початку 14-го років» – зазначив під час Асамблеї УС ПГС Сергій Лещенко, Заступник керівника Головного департаменту зовнішньої політики та європейської інтеграції Адміністрації Президента України.

«Ми маємо чимало фінансової і консультативної підтримки з боку Європейського Союзу. Ми називаємо це коротко і просто – вікно можливостей. Вікно можливостей, яке ми не маємо сьогодні право втрачати. Це і програми, і кредитні домовленості, і угоди, і ресурси, які виділяються Україні, починаючи з 2014 року» – зазначив під час Асамблеї УС ПГС Сергій Саєнко, тимчасово виконуючий обов’язки Директора Департаменту ЄС та НАТО МЗС України.

Наприкінці Асамблеї був затверджений новий склад Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС:

Представники профспілкових організацій:

1. Михайло Волинець (Mykhailo Volynets), Конфедерація Вільних профспілок України

2. Григорій Васильович Осовий, Федерація профспілок України

3. Вячеслав Рой, Федерація профспілок працівників малого та середнього підприємництва України

Представники громадського сектору:

1. Ivan Kulchytskyy, ГО «Агенція Європейських Інновацій»

2. Лілія Олексюк, Всеукраїнська Асоціація «Інформаційна безпека та інформаційні технології»

3. Olena Pavlenko, DiXi Group

Координатори робочих груп УС ПГС:

1. Rostyslav Tomenchuk, Український інститут міжнародної політики - Робоча група 1 «Політичний діалог, зовнішня та безпекова політика»

2. Vadym Miskyi, ГО «Лабораторія демократичних трансформацій» - Робоча група 2 «Свобода, юстиція, права людини»

3. Татьяна Тимошенко (Tetyana Tymoshenko), Всеукраїнська федерація роботодавців у сфері туризму України - Робоча група 3 «Економічна співпраця, зона вільної торгівлі, транскордонне співробітництво»

4. Vasyl Andreyev, Профспілка працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України- Робоча група 4 «Зайнятість, соціальна політика, рівні можливості та здоров’я»

5. Natalia Andrusevych, Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля» - Робоча група 5 «Енергетика, транспорт, довкілля та зміна клімату»

6. Наталя Гурська, Громадська організація «Офіс залучення інвестицій в малий та середній бізнес» - Робоча група 6 «Наука та технології, інформаційне суспільство, освіта, навчання та молодь, культура і спорт»

Джерело https://www.facebook.com/eu.ua.platform/

Просмотров: 631 | Добавил: Eldarium | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© 2021 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz