СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ
Субота, 28.01.2023, 19:28
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Гість | RSS

Меню сайта

Допомога тут
NeedHelp ПРОФНВФ

Додайте собі!

Код:

Форма входу

Ми в соцмережах

Пошук по сайту

Главная » 2016 » Грудень » 5 » ЯК ПРОТИДІЯТИ МОВІ НЕНАВИСТІ?
21:34
ЯК ПРОТИДІЯТИ МОВІ НЕНАВИСТІ?

Наталя Жебрик, очільниця Громадської палати Дніпропетровської області, взяла участь у Міжнародному тренінг-курсу «Закладинки»: протидія мові ненависті та дискримінації в молодіжній роботі через освіту з прав людини», який проходив з 21 по 26 листопада в м. Житомирі.

Організатори заходу - Управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації та Дніпропетровська обласна молодіжна громадська організація «МІКС» за підтримки Міністерства молоді та спорту України і Європейського молодіжного фонду Ради Європи. Тренінг є частиною Програми заходів на 2016-2017 роки у сфері молодіжної політики Рамкової програми співробітництва між Міністерством молоді та спорту України та Молодіжним департаментом Ради Європи на 2016-2020 рр.

Метою тренінгу було зменшити рівень дискримінації та мови ненависті в Україні через освіту з прав людини за допомогою посібника “Закладинки” з особливою увагою до процесу порозуміння та трансформації конфлікту серед молоді з різних регіонів України через протидію мові ненависті онлайн.

Програма заходу передбачала знайомство з українською версією посібника Ради Європи з протидії мові ненависті та освіті з прав людини онлайн “Закладинки” (Bookmarks), поглиблення знань з тематики прав людини та вироблення планів дій з протидії мові ненависті в різних регіонах України.

Сертифікати учасників тренінгу отримали 35 освітян, молодіжних працівників та молодіжних лідерів з різних регіонів України, а також їх колеги з Чехії, Польщі та Молдови.

 

Джерело http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/27803

Просмотров: 833 | Добавил: Eldarium | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© 2023 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz