СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ
Tuesday, 17.05.2022, 03:07
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Guest | RSS

Меню сайта

Допомога тут
NeedHelp ПРОФНВФ

Додайте собі!

Код:

Форма входу

Ми в соцмережах

Пошук по сайту

Главная » 2017 » July » 20 » ЯК ЖІНКИ ЗМІНЮВАЛИ БЛОГОСФЕРУ
08:59
ЯК ЖІНКИ ЗМІНЮВАЛИ БЛОГОСФЕРУ

В місті Дніпро підбили підсумки діяльності в рамках «Програми захисту внутрішньо переміщених жінок «CommUNITY». В період з березня по липень 2017 року відбулись дводенний тренінг, 10 офф-лайн  зустрічей, вулична акція та 2 круглі столи. Учасниці заходів – жительки Дніпропетровської області, в тому числі ВПО.

            10 липня на заключному заході проекту було підбито підсумки піврічної діяльності в рамках «Програми захисту внутрішньо переміщених жінок «CommUNITY» у Дніпропетровській області. Організаторки та тренерки розповіли учасницям про перебіг проекту, його результати та запропонували до перегляду підсумковий відео-звіт.

            Присутні відзначили, що, відвідавши заходи проекту,  більше дізнались про розповсюдження інформації у соціальних мережах, блогплатформах, про створення відео як найбільш популярного виду блогерства. Критично переглянули власні профайли в соцмережах, сайти та профайли громадських організацій (за наявності) на предмет якісного контенту. Стали більше звертати увагу на додавання фото або видео до статей, та коментарів до постів у соціальних мережах та до статей у блогах. Покращили навички написання статей, заголовків, лідів, спираючись на запит своєї цільової аудиторії.

            Безперечно, участь у заходах проекту сприяла налагодженню дружніх стосунків між жінками-учасницями,  зближенню та порозумінню, особливо між ВПО та місцевими мешканками, збільшенню іх соціальної активності, згуртованності. Для розвитку блогів, обміну ідеями, порадами, критикою та підтримкою, була створена спільнота «блогерок Дніпра» - Днепр blog community.

            Взагалі участь у заходах проекту прийняло біля 60 жінок. Для трьох учасниць проект став стимулом поставити на аватарку власне фото замість вигаданної картинки та почати ділитися подіями з власного життя, спостереженнями та коментарями, відкривати широкому колу свої таланти, відкрито вступати до спільнот, що говорить про посилення довіри до світу навколо, підвищення віри в себе, покращення навичок користування інтернет-сервісами та соціальними мережами.

            Завдяки професійній підтримці тренерок проекту, що навчали на тренінгу та консультували на офф-лайн зустрічах, 7 учасниць створили власні блоги «з нуля», 2 учасниці відновили публікації у блогах, 2 учасниці переформатували роботу своїх сайтів,  3 учасниці знімили наповнення сторінок у ФБ, значно покращивщи контент та здобувши нових фоловерів, 6 учасниць створили макети власних блогів, 1 учасниця захопилась створенням відео за допомогою Youtube.

            Безпосередньо Громадська організація «Громадська Палата України» відкрила профіль в Інстаграм  ngo_pcu та регулярно поширує інформацію про свою діяльніясть через цю мережу.

            Наприкінці підсумкової зустрічі було визначено найбільш активних та найбільш успішних учасниць проекту та сформовано список запрошених на підсумковий Форум в Полтаві, що відбудеться 28-30 липня.

            Проект «Програми захисту внутрішньо переміщених жінок «CommUNITY» реализуется Human Rights Foundation Ukraine в партнерстві з ГО «Громадська Палата України» при фінансуванні Black Sea Trust for Regional Cooperation.

Координаторка проекту у м.Дніпро – Наталя Жебрик, 0968293900.

#UHRF_commUNITY #BST #ngo_pcu

Просмотров: 589 | Добавил: Eldarium | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© 2022 Free website builderuCoz