СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ
Вівторок, 30.11.2021, 21:08
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Гість | RSS

Меню сайта

Допомога тут
NeedHelp ПРОФНВФ

Додайте собі!

Код:

Форма входу

Ми в соцмережах

Пошук по сайту

Главная » 2016 » Березень » 1 » ЙДЕМО «ШЛЯХОМ ПОРОЗУМІННЯ»
22:34
ЙДЕМО «ШЛЯХОМ ПОРОЗУМІННЯ»

З організаційної та тренерської підтримки ВГО «Громадська Палата України» у Дніпропетровській області розпочався новий інформаційно-просвітницький проект «Шляхом порозуміння». Проектом передбачено проведення методичної виставки «Кожен має право знати свої права» та тренінгів «Діалог – вихід з конфлікту». Проведення заходів пропонується за методикою «Рівний-рівному» із залученням студентів ДВНЗ  «Дніпропетровський транспортно-економічний коледж». Мета проекту - підвищення рівня обізнаності про права людини, розвиток критичного мислення та покращення навичок ненасильницького спілкування у молоді Дніпропетровщини.

Запропоновані заходи будуть проводитись за участі провідних спеціалістів галузі та тренерів, що пройшли кваліфіковану підготовку у Всеукраїнський програмі «Розуміємо права людини», Правоосвітній школі при ХПГ, навчального курсу Ради Європи для мережі мультиплікаторів з участі молоді, освіти з прав людини та молодіжної політики в Україні, програми «Посилення спроможності місцевих громад до врегулювання конфліктних ситуацій через застосування підходу «Не нашкодь!».

З 15 лютого 2016 року тренерки Наталя Жебрик та Юлія Копнінська-Петриченко підготували дві команди гідів. От же 8 студенток та 2 студента коледжу радо зустрінуть однолітків та проведуть діалог у просторі виставки, що буде мандрувати школами та коледжами Дніпропетровська.

Перші зустрічі-екскурсії відбулись 25 лютого 2016 року ДВНЗ  «Дніпропетровський транспортно-економічний коледж».

Коротка інформація про виставку: Була розроблена Всеукраїнською асоціацією громадських організацій  «Українська Гельсінська спілка з прав людини» у співпраці з Норвезьким Гельсінським Комітетом за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії, виготовлена ГО «МАРТ» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у 2011 році. Копія виставки, що належіть ВГО «Громадська Палата України», була виготовлена у 2015 році в рамках заходу «Скажи своє слово!». Цей захід організовано Всеукраїнською громадською організацією «Громадська палата України» у Дніпропетровській області в рамках проекту Українська ініціатива зміцнення громадської довіри (UCBI), що фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID).

Виставка успішно демонструвалась у м.Дніпропетровськ у лютому 2015 року в Центральній міській бібліотеці та з жовтня по листопад 2015 року у ВНЗ. Більше інформації про роботу виставки на сайті http://prof-nvf.org

24 стенда пересувної експозиції розповідають про походження прав людини, людську гідність, основні ознаки прав людини, заборону дискримінації, критерії правомірності обмежень прав людини, демократію, правову державу та зміст стандартів окремих прав та свобод. Особливістю є те, що екскурсії по виставці проводять молоді гіди - студенти, що пройшли спеціальну підготовку.

Коротка інформація про тренінг: Тренінг «Діалог – вихід з конфлікту» має на меті усвідомлення учасниками особистої поведінки у конфліктній ситуації, заохочення до діалогу, покращення навичок ненасильницького спілкування. При проведенні застосовуються сучасні інтерактивні методики, що лежать в основі неформальної освіти та допомагають навчатись новому через дії (тренінгові ігри, роботу в великих та малих групах, мозковий штурм, симуляції, соціальний театр, тощо).

Просмотров: 884 | Добавил: Eldarium | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© 2021 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz