СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ
Вівторок, 30.11.2021, 21:31
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Гість | RSS

Меню сайта

Допомога тут
NeedHelp ПРОФНВФ

Додайте собі!

Код:

Форма входу

Ми в соцмережах

Пошук по сайту

Главная » 2016 » Жовтень » 15 » КОМАНДА ГРОМАДСЬКОЇ ПАЛАТИ НА ФЕСТИВАЛІ СОЦIАЛЬНИХ IНIЦIАТИВ ТА НОВОЇ МУЗИКИ PLAN B
20:05
КОМАНДА ГРОМАДСЬКОЇ ПАЛАТИ НА ФЕСТИВАЛІ СОЦIАЛЬНИХ IНIЦIАТИВ ТА НОВОЇ МУЗИКИ PLAN B

В Харькові відбувся Фестиваль соцiальних iнiцiатив та нової музики PLAN B. Для команди волонтерів Громадської Палати у Дніпропетровській області його відвідання стало чудовою нагодою почути історії успіху від активістів із різних куточков Украіни і світу та надихнутись для власних активностей.

До сладу команди увішли Наталя Жебрик, очильциця місцевого осередку, Юлія Копнінська-Петриченко, програмна координаторка ВГО «Громадська Палата України», волонтери Марія Аверіна, Ірина Козачко, Єльдар Гасанов, Олександр Книш, Марина Гулько, Ірина Колодиста. Нажаль, не всі з волонтерів нашої організації змогли взяти участь у фестивалі, але – попереду нас чекають нові поїздки та нові зустрічи для самих активних! А ось відгуки про відвідання фестивалю:

Эти выходные я провела в чудесной атмосфере фестиваля социальных инициатив и новой музыки. Честно сказать, свои впечатления очень трудно передать словами, потому что это надо просто почувствовать, стать маленькой частью всего происходящего... Когда ты видишь, что каждый человек уникальный и своеобразный и самое главное, никто этого не стесняется, каждый такой, какой он есть на самом деле. Самое главное, что мне дал этот фестиваль, так это понимание того, что всегда нужно идти к своей цели и мечте, не смотря на то, что говорит общество, не превращаться в серую массу. И даже если что-то не получается, ни в коем случае не опускать руки, а пробовать снова и снова, ведь всегда есть Plan B.

Марія Аверіна.

Взявши участь у ФЕСТИВАЛІ СОЦІАЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ ТА НОВОЇ МУЗИКИ PLAN B я не мала уяви, що буде так цікаво. Була музикальна програма, та презентація фільму незвичайних людей та музикантів які вражали своїм горловим співом. Але найбільше мене вразила частина програми яка відбувалася у пам’ятному місці- Старому цирку Харкова, який за своїми роками найстаріший в Україні. Воркшопи,  які відбувалися в ньому були дуже пізнавальними, тому що люди які це розповідали були не тільки з нашої країни, але і з інших, вони ділилися досвідом та розповідали захоплюючі речі. Також спікери запропонували гарні ідеї для розвитку нашої країни, те, що,  можна було б  вдосконалити або добавити щось нове.

 Але найприємнішою частиною цього заходу було ланч та спілкування з організаторами, волонтерами та гостями фестивалю.

Ірина Козачко.

I have never been to such a festival. It was really unbelievable.
I liked the organization of the festival: there was brainstorming and fun AT THE SAME TIME. 
Break a record in that hard "ball-game" after listening to an American speaker, who told us about war. I don't think that there are better ways of calm ourselves down.
Great regards to whose who made this festival. You're talented, progressive and hardworking people.
It was pleasure participating in such a massive event.

Знаете, что удивило больше всего - атмосфера. Красные, огромные подушки, на которых устроившись поудобнее можно было послушать про кочующее радио или же об изменении порядка становления в очередь в больнице. А как же доклады от заморских коллег? Много было сказано про ужасные вещи(война), но надежду вселило то, что не ало и сделано! Многим было очень больно смотреть на слепых, людей без конечностей, НО ИМЕЮЩИХ НАДЕЖДУ!
Спасибо за фестиваль, за радость, за развлечение и информацию.
Я уверен, что в наших умах уже зарождаются идеи по улучшению разных отраслей. 
Я точно знаю, что когда-нибудь, кто-нибудь из сидящих в зале в качестве слушателя станет лектором на таком же фестивале в будущем!

Єльдар Гасанов.

Фестиваль Plan B об’єднав не тільки волонтерів та простих людей зі всієї України, але й з усьго світу. Він здивува мене своєю насиченістю людей різними ідеями та соціальними проектами, а нові знайомства допомогли мені краще пізнати характер людей різних куточків України та світу.Тож пам’ятайте, завжди є ПЛАН Б !).

Олександр Книш.

Просмотров: 715 | Добавил: Eldarium | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© 2021 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz