СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ
Субота, 04.12.2021, 00:41
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Гість | RSS

Меню сайта

Допомога тут
NeedHelp ПРОФНВФ

Додайте собі!

Код:

Форма входу

Ми в соцмережах

Пошук по сайту

Главная » 2021 » Листопад » 2 » НА МЕЛІТОПОЛЬЩИНІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ НАВЧАННЯ ІНКЛЮЗИВНОМУ ДІАЛОГУ
12:52
НА МЕЛІТОПОЛЬЩИНІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ НАВЧАННЯ ІНКЛЮЗИВНОМУ ДІАЛОГУ

8 та 9 жовтня на базі КНП «Центр надання соціальних послуг та медичної реабілітації» ММР ЗО в межах проєкту «Інклюзивний діалог Мелітопольщини» було проведено другий тренінг на тему «Фасилітація та багатогранність міжособистісної взаємодії» для фахівчинь соціальної роботи, які працюють з особами з інвалідністю та людьми похилого віку.

Запрошеною тренеркою було обрано досвідчену фасилітаторку  Юлію Копнінську-Петриченко. Протягом 8 годинного тренінгу розглядали наступні теми: динаміку конфлікту: етапи та фази конфлікту; співвідношення фаз і етапів конфлікту з можливостями щодо його вирішення; типи конфліктів: характер та форма прояву. Також опрацьовували картографії поточних конфліктів у робочих кейсах, працювали над помилками, презентували практичні напрацювання та багато іншого.

Надалі заплановано 2 он-лайн консультації для опрацювання практичних кейсів.

Захід проведено з дотриманням карантинних обмежень.

Проєкт «Інклюзивні діалоги Мелітопольщини» реалізує АГАПЕ-УКРАЇНА - Благодійний Фонд за технічного адміністрування Західноукраїнський ресурсний центр у межах Програми Организация Объединенных Наций із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Нідерландів #UNRPP

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.

 

Просмотров: 50 | Добавил: Eldarium | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© 2021 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz