СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ
Tuesday, 17.05.2022, 03:33
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Guest | RSS

Меню сайта

Допомога тут
NeedHelp ПРОФНВФ

Додайте собі!

Код:

Форма входу

Ми в соцмережах

Пошук по сайту

Главная » 2015 » September » 15 » НАЦІОНАЛЬНІЙ ВОЛОНТЕРСЬКІЙ СЛУЖБІ В УКРАЇНІ БУТИ!
19:33
НАЦІОНАЛЬНІЙ ВОЛОНТЕРСЬКІЙ СЛУЖБІ В УКРАЇНІ БУТИ!

10 вересня 2015 року у Київі за підтримки ООН Волонтери, Міністерства Молоді та Спорту України та Центру Зайнятості Вільних Людей  відбувся круглий стіл, присвячений розвиткові волонтерства в Україні. Від ВГО «Громадська палата України» у заході прийняли участь  активістки Громадської палати  Дніпропетровської області Наталя Жебрик, голова, та Анастасія Єремеєва, менеджерка волонтерів.

Як це було? Протягом вітального слова кожен з гостей, зокрема Сергій Митрофанський, заступник Міністра молоді та спорту України, Войтек Хледік, координатор програми «Волонтери ООН в Україні», та Денні Робертсон, директор Корпусу Миру США в Україні, а також Томас Шопа, головний спеціаліст Ресурсного центру SALTO для країн Східної Європи і Кавказу, поділилися секретами розвитку волонтерського руху, стимулювали громадські організації  на проходження акредитації задля міжнародного обміну волонтерів, аби покращити волонтерський рух України. Але найплідніша частина зустрічі полягала в обговоренні проекту Національної Волонтерської Служби.

Фасилітаційний формат зустрічі допоміг  кожному з учасників відчути себе фундаментальною частинкою, яка розбудовує новий формат волонтерства в Україні, сприяє розвиткові і процвітанню українського громадянського суспільства. Отже, протягом декількох годин учасники, які розбилися на чотири групи, моделювали та активно обговорювали такі питання:

  • Які функції має виконувати НВС?
  • Яким чином забезпечити підтримку  та довіру НВС?
  • Статус та структура НВС;
  • Бюджет НВС.

Наостанок представник кожної групи презентував проект запропонованого питання, після чого  активізувався диспут. Волонтери швидко досягли консенсусу у питаннях функціонування НВС, а також методів популяризації НВС та волонтерства в Україні взагалі.

Учасники з`їзду зрозуміли найголовніше: ідея не повинна зароджуватися в кабінеті,  впроваджуватися та реалізуватися в кабінеті, аби радів від того лише один кабінет, а тому у піднесеному настрої, набувши нових навичок та знайомств, покинули захід з новими ідеями і вже роблять крок вперед назустріч розвиткові  та популяризації волонтерства в Україні!

 

Інформація від UN Volunteers in Ukraine «Семінар щодо "Створення Національної Волонтерскої Служби"

 

Анастасія Єремеєва, менеджерка волонтерів Громадської палати  Дніпропетровської області.

Просмотров: 899 | Добавил: Eldarium | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© 2022 Free website builderuCoz