СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ
Субота, 04.12.2021, 02:03
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Гість | RSS

Меню сайта

Допомога тут
NeedHelp ПРОФНВФ

Додайте собі!

Код:

Форма входу

Ми в соцмережах

Пошук по сайту

Главная » 2013 » Лютий » 16 » НАПОЛЯГАЄМО НА ВВЕДЕННІ ПЕНІ ЗА НЕСВОЄЧАСНУ ВИПЛАТУ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ!
01:56
НАПОЛЯГАЄМО НА ВВЕДЕННІ ПЕНІ ЗА НЕСВОЄЧАСНУ ВИПЛАТУ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ!

Заява-доповідь Копнінської-Петриченко Ю.П., першого заступника голови Всеукраїнської профспілки працівників науки, виробництва та фінансів , головного правового інспектора труда, заступника голови Громадської Ради при Мінсоцполітики України на відкритому засіданні Громадської ради при Мінсоцполітики України за участю міністра Мінсоцполітики Королевської Н.Ю. КИЇВ. 12.02.2013 рік.

В рамках діяльності Громадської ради в напрямку роботи комітету з питань формування і реалізація державної політики стосовно визначення державних соціальних гарантій щодо прав громадян на працю, оплату праці, а також щодо нормування та стимулювання праці, професійної кваліфікації робіт і професій, умов праці проведено аналітичну роботу ситуації щодо заборгованості з заробітної плати та вноситься пропозиція шляхів її подолання.

Насамперед хочу навести статистичну інформацію щодо заборгованість із заробітної плати станом на 1 січня 2013 р. – 893702 тис. грн. (2,5 % фонду оплати праці за грудень 2012р.) З них:

  • економічно активні підприємства – 450967 тис. грн. (50,5 %);

  • підприємства-банкрути – 391847 тис. грн. (43,8 %);

  • економічно неактивні – 50888 тис. грн. (5,7 %).

Кількість працівників, яким не виплачено заробітну плату - 113,0 тис. осіб.

Незважаючи на актуальність проблеми, Мінсоцполітики у минулі роки не підтримувало (без достатніх на це підстав) законодавчі ініціативи направлені на врегулювання належним чином питань матеріальної відповідальності роботодавця перед працівником за затримку заробітної плати. Це стосується навіть того законопроекту, який був підтриманий і Головним науково-експертним управлінням Апарату Верховної Ради України, і профільним Комітетом парламенту – Комітетом з питань соціальної політики та праці, і Спільним представницьким органом всеукраїнських профспілок та профоб'єднань, а також Національною Конфедерацією профспілок України, Національним Форумом профспілок України (законопроект №9223 від 28.09.2011 р.).

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до статті 43 Конституції України право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом. Але на сьогодні у трудовому законодавстві України відсутні норми, які б гарантували працівникам виплату грошової компенсації в разі порушення їхнього конституційного права на своєчасне одержання заробітної плати. За порушення строків виплати заробітної плати передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Однак кримінальна відповідальність наступає за безпідставну невиплату заробітної плати лише більш як за один місяць. При цьому особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо до притягнення до кримінальної відповідальності нею здійснено виплату заробітної плати, стипендії, пенсії чи іншої встановленої законом виплати громадянам (стаття 175 Кримінального кодексу України).

Адміністративна відповідальність за порушення встановлених термінів виплати пенсій, стипендій, заробітної плати, виплата їх не в повному обсязі передбачена у вигляді накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та громадян - суб'єктів підприємницької діяльності у сумі від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (тобто від 510 до 1700грн.) (стаття 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення). При цьому сума штрафу не є ефективним стимулом для вчасної виплати заробітної плати працівникам.

Крім того, ані адміністративна, ані кримінальна відповідальність не вирішують питання компенсації працівнику збитків, понесених ним у зв’язку з затримкою заробітної плати.

Так несвоєчасність виплати заробітної плати негативно впливає на фізичне і психічне здоров’я працівника та членів його родини, змушує працівника докладати значних додаткових зусиль для організації свого життя, призводить до моральних страждань працівника та членів його родини тощо. Не отримавши вчасно заробітну плату, працівник не має можливості вчасно виконати свої грошові зобов’язання, пов’язані з орендою житла, з користуванням житлово-комунальними послугами, з навчанням, з лікуванням, з користуванням банківським кредитом тощо. Зрозуміло та очевидно, що в разі затримки заробітної плати працівник змушений шукати гроші на забезпечення своїх життєвих потреб та, як наслідок, укладати кредитні договори. Потім такий працівник за користування кредитом неодмінно сплачує відсотки.

Тобто працівник зазнає значних прямих достатньо великих матеріальних збитків в разі несвоєчасної виплати йому заробітної плати, а роботодавець не зобов’язаний компенсувати працівнику ці збитки. Інакше кажучи, роботодавець фактично бере у працівника безвідсотковий «кредит» у разі затримки заробітної плати, а працівник при цьому стає «заручником» відсутності законодавчого захисту його конституційного права на своєчасне отримання винагороди за працю та відсутності механізму компенсації збитків, понесених ним у зв’язку із затримкою заробітної плати.

Зважаючи на стан існуючої заборгованості по заробітній платі та наведеної інформації є необхідність внесення пропозиції щодо вдосконалення роботи Міністерства у напрямку:

по-перше, доопрацювання існуючого трудового законодавства, тим самим встановити більш справедливий баланс між обов’язками працівника та його правами,

по-друге, посилити відповідальність роботодавця за несвоєчасну виплату заробітної плати, тим самим додатково захистити право працівників на своєчасне одержання винагороди за працю та гарантувати працівникам право на отримання від роботодавця гідної грошової компенсації в разі несвоєчасної виплати заробітної плати (а саме пропонується ініціювати запровадження нарахування пені за порушення строків за затримку заробітної плати),

по–третє, забезпечити дієвий контроль Держінспекцією праці за дотриманням законодавства про працю.

Згідно проведеного аналізу державної політики щодо ліквідування заборгованість із заробітної плати працівникам, вбачається, що Мінсоцполітики запровадило додаткові рівні контролю за виплатою заборгованості із заробітної плати працівникам бюджетної сфери, тобто підприємств державної та комунальної форми власності. Права працівників підприємств інших форм власності поки що знаходиться поза увагою. Запропоновані заходи можуть бути вжиті на підприємствах будь якої форми власності.

P.S. Заслухавши доповідь Копнінської-Петриченко Ю.П. на відкритому засіданні Громадської ради при Мінсоцполітики України більшістю голосів (утримався – один) були прийняті та взяті за основу для формування рекомендацій для Мінсоцполітики України наступні заходи щодо вдосконалення роботи в напрямку подолання заборгованості з заробітної плати, тобто:

1. Забезпечити доопрацювання існуючого трудового законодавства щодо посилення відповідальності роботодавця за несвоєчасну та неповну виплату заробітної плати.

2. Ініціювати запровадження матеріальної відповідальності роботодавця за несвоєчасну виплату заробітної плати, а саме ініціювати запровадження нарахування пені за порушення строків за затримку заробітної плати.

3. Вжити заходи щодо забезпечення ефективного дієвого контролю Держінспекцією праці за дотриманням законодавства про працю.

Громадська Рада стане партнером Міністерства у подоланні соціальної несправедливості


Просмотров: 1101 | Добавил: Eldarium | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© 2021 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz