СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ
Вівторок, 30.11.2021, 22:09
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Гість | RSS

Меню сайта

Допомога тут
NeedHelp ПРОФНВФ

Додайте собі!

Код:

Форма входу

Ми в соцмережах

Пошук по сайту

Главная » 2013 » Грудень » 4 » НЕЗАЛЕЖНІ ПРОФСПІЛКИ ПРИЄДНАЛИСЯ ДО ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОГО СТРАЙКУ
01:35
НЕЗАЛЕЖНІ ПРОФСПІЛКИ ПРИЄДНАЛИСЯ ДО ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОГО СТРАЙКУ

Сотні тисяч профспілковців з незалежних профспілок приймають активну участь в Євромайданах України, вони категорично виступають проти насильства влади, висловлюють своє невдоволення існуючою владою, яка не проводить економічних реформ в країні, не створює належні умови для розвитку  малого та середнього бізнесу, в країні діє корупція, розкрадання державних коштів, відсутня належна система соціального страхування та соціального забезпечення.

Існуючі мінімальні соціальні стандарти, мінімальна заробітна плата є нижче жебрацького рівня, а споживчий кошик українця менший часів Великої вітчизняної війни, який просто не забезпечує відновлення людини на її біологічному рівні.

В країні діють надвисокі податки, фактично узаконені побори, її роз ’ їдає високий рівень корупції, в занедбаному стані знаходиться  медицина, житлово-комунальне господарство тощо, а рівень життя людей найнижчий в Європі.

В Україні росте  безробіття, нові робочі місця не створюються, а заборгованість з заробітної плати не зменшується; економічний достаток людей ледь-ледь забезпечує їх виживання. А в той час в країні збільшується число мільярдерів, і перш за все, в оточенні Президента України, людей причетних до високих рангів влади..

Влада діє лише у власних цілях і для задоволення лише власних потреб, а силові структури, її спецоргани, слугують лише для захисту їх корпоративних інтересів, а не для захисту прав і свобод громадян, як це мало бути згідно Конституції України.

Влада перестає бути народною, вона перестала відображати довіру людей, вона не діє в їх інтересах, бо перестала діяти в конституційний спосіб. Вона перестає бути легітимною.

Вона сьогодні знаходиться поза Конституцією.

Відмова Президента України від підписання Угоди з ЄС спровокувала в Україні масштабні акції протесту. Влада відкрито зрадила країну, заради вирішення власних корпоративних потреб. Вперше було віддано наказ брутально придушити мирний громадянський протест.

Єдиним можливим варіантом кардинальної зміни економічної політики в країні, усунення зрадників від керування державою є безстрокова акція непокори - всеукраїнський страйк.

Рада Національної конфедерації профспілок України засудила розгін Євромайдану, засуджує силові дії влади проти мирних зібрань громадян та прийняла рішення відкрито підтримати Загальнонаціональний страйк, оголошений народом України на Євромайдані в Києві та підтриманий всією Україною.

Закликаємо до страйку студентів, офісних працівників, працівників промисловості – усіх небайдужих громадян.

Регіональні організації незалежних профспілок Дніпропетровська, Донецька, Львову, Крима, Харькова,  Одеси, Вінничини та Житомирщини підтримали Загальнонаціональний страйк. Загальнонаціональний страйк підтримали  підтриємці, вчителі, працівники культури, промисловці, свою підтримку Загальнонаціонального страйку висловили працівники металургійного підприємства «АрселорМіталл Кривий Ріг».

Заради процвітання країни, благополуччя нас і наших дітей, закликаємо підтримати страйк  усіх небайдужих громадян. Вважаємо, що тільки відновлення прав і свобод, гарантованих Конституцією України – це шлях до відновлення справедливості та вирішення суспільно-економічних проблем в країні.


ЛІГА-Інформ

Просмотров: 870 | Добавил: Eldarium | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© 2021 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz