СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ
Tuesday, 17.05.2022, 03:08
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Guest | RSS

Меню сайта

Допомога тут
NeedHelp ПРОФНВФ

Додайте собі!

Код:

Форма входу

Ми в соцмережах

Пошук по сайту

Главная » 2016 » February » 24 » НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ/ЦЬ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ТА ІНІЦІАТИВНИХ ГРУП ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.
19:51
НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ/ЦЬ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ТА ІНІЦІАТИВНИХ ГРУП ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

Херсонська молодіжна «Нова генерація» повідомляє про офіційний початок нового проекту «Посилення громадянського суспільства у місцевих громадах».

Проект комплексний, включає багато різнопланових заходів, спрямованих на розвиток ініціативних груп та громадських об’єднань Херсонської, Миколаївської, Дніпропетровської та Запорізької областей. 

В межах проекту відбудеться цікава навчально-тренінгова програма з питань стратегічного планування, підготовки проектів, лідерства та просуванню громадських організацій в публічному просторі. Також наші активісти матимуть змогу познайомитись та налагодити співпрацю з  колегами з інших регіонів України під час обмінних візитів.

Перший тренінг навчальної програми «Дизайн проектів» відбудеться 16-17 березня у м. Херсон. Для того, щоб взяти участь, потрібно заповнити до 07 березня онлайн-анкету за посиланням http://goo.gl/forms/XxG4IrAbC6     

Також, в рамках проекту, підтримаємо невеличкі ініціативи наших місцевих сільських громад в межах  конкурсу мікрогрантів. В цьому році їх планується 10.

Зважаючи на попередній успішний досвід, ми вирішили продовжити проведення консультацій за важливими питаннями життєдіяльності громадських організацій. Консультації можуть проводитись як в нашому офісі, так і на вашій території. Наші експерти нададуть допомогу в плануванні, підготовці  статутних документів, проведенні інформаційних сесій різної тематики та пошуку ресурсів для функціонування НУО. Звісно, ви можете звертатися за будь-якими іншими роз’ясненнями, які актуальні для вашої організації.

Будемо раді знайомству та співпраці. Зголошуйтесь на тренінги та доєднуйтесь до нашої спільноти активних громадян та громадянок.

Проект став можливим за фінансової підтримки Національного Фонду в підтримку демократії США (NED).  

Довідково: ГО «Нова генерація» (м. Херсон) працює з 1993 р. Місія організації:  забезпечувати позитивні соціальні зміни заради розвитку територіальних громад через впровадження ефективних громадських ініціатив, розвиток соціального капіталу громад  та здійснення соціальної роботи з дітьми та молоддю. Більше тут: www.socioprostir.org.ua

 

Просмотров: 766 | Добавил: Eldarium | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© 2022 Free website builderuCoz