СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ
Tuesday, 17.05.2022, 04:46
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Guest | RSS

Меню сайта

Допомога тут
NeedHelp ПРОФНВФ

Додайте собі!

Код:

Форма входу

Ми в соцмережах

Пошук по сайту

Главная » 2018 » July » 15 » ОБГОВОРЕННЯ РОЛІ ГРОМАДСЬКОСТІ В СУСПІЛЬНОМУ ЖИТТІ
21:26
ОБГОВОРЕННЯ РОЛІ ГРОМАДСЬКОСТІ В СУСПІЛЬНОМУ ЖИТТІ

19 червня 2018 року в Комітеті ВРУ з питань соціальної політики, відбувся круглий стіл на тему: "Про роль і участь громадських організацій в соціальній політиці країни та розширення їх прав і можливостей". Від ГО «Громадська Палата України» були присутні Петро Петриченко, голова організації, Юлія Копнінська-Петриченко, програмна координатора, та Наталя Жебрик, очільниця місцевого осередку у Дніпропетровської області, що виступили з доповідями. Від Дніпропетровської області були присутні партнери Громадської Палати - Громадська організація "Центр інноваційного розвитку "Персона" та Благодійний фонд «Турбота», м.Павлоград, Громадська організація «Центр підтримки молодих жінок».

На круглому столі за участі представників громадськості з більшості регіонів України, було обговорені проблемні питання щодо шляхів підвищення ефективності участі громадських організацій в соціальному діалозі, в управлінні соціальним страхуванням, в формуванні та діяльності громадських рад при органах влади, щодо посилення ролі і значимості профспілок, тощо.

Учасники зібрання дійшли згоди щодо необхідності координації та комунікації дій громадських організацій, створення умов для формування інформаційно-просвітницьких регіональних центрів, розробки законодавчих положень розвитку громадянського суспільства, ініціювання нових підходів формування громадських рад при органах влади, тощо.

Аби реалізувати намічені плани, викладені в Резолюції, громадські активісти ініціювали створення робочих груп по найбільш необхідних напрямках розвитку соціального життя.

Просмотров: 636 | Добавил: Eldarium | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© 2022 Free website builderuCoz