СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ
Tuesday, 17.05.2022, 04:19
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Guest | RSS

Меню сайта

Допомога тут
NeedHelp ПРОФНВФ

Додайте собі!

Код:

Форма входу

Ми в соцмережах

Пошук по сайту

Главная » 2013 » April » 3 » ПРЕДСТАВНИКИ ПРОФСПІЛКИ НВФ БРАЛИ УЧАСТЬ У КРУГЛОМУ СТОЛІ ЗА ОБГОВОРЕННЯМ ГОСТРИХ ПИТАНЬ В СФЕРІ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН
17:56
ПРЕДСТАВНИКИ ПРОФСПІЛКИ НВФ БРАЛИ УЧАСТЬ У КРУГЛОМУ СТОЛІ ЗА ОБГОВОРЕННЯМ ГОСТРИХ ПИТАНЬ В СФЕРІ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН

29 березня 2013 року в Міністерстві соціальної політики пройшов круглий стол «Обговорення реального стану трудових відносин на підприємствах металургійного комплексу України», який став продовженням відвертої розмови в прямому ефірі передачі «Шустер Lіve» з-за участі профкома первинної профспілкової організації Всеукраїнської профспілки працівників науки, виробництва та фінансів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»(ефір «Шустер Lіve» від15 березня 2013 року).

На зустрічі за круглим столом «Обговорення реального стану трудових відносин на підприємствах металургійного комплексу України» були присутні представники Міністерства промислової політики, Державної служби зайнятості, Державної інспекції з питань праці, Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України, Пенсіонного фонду України, Генеральної прокуратури, місцевих органів влади, Національної конфедерації профспілок України, Професійної спілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України, Всеукраїнського об’єднання обласних організацій роботодавців підприємств металургійного комплексу «Федерація металургів України», Всеукраїнського об’єднання обласних організацій роботодавців підприємств металургійного комплексу «Федерація металургів України», Національної служби посередництва і примирення, ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Від Профспілки НВФ були присутні голова Криворізького міському Всеукраїнської профспілки працівників науки, виробництва та фінансів, голова первинної профспілкової організації Всеукраїнської профспілки працівників науки, виробництва та фінансів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Гапон С. Г., заступник голови первинної профспілкової організації Всеукраїнської профспілки працівників науки, виробництва та фінансів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Струков С. М.

Виступи за круглим столом представників профспілок, роботодавців, держслужбовців підтвердили наявність проблем в сфері трудових відносин як в державі в цілом, так і в металургійній галузі зокрема; підкреслювалась важливість впевненної позиції профспілки що до захисту трудових та соціальних прав працівників, яка відповідає позиції спеціалістів Міністерства соціальної політики.

Міністерство соцполітики підтримало позицію Профспілки НВФ в частині вимог статей 39 та 50 Закону України «Про зайнятість населення», які повинні не ігноруватись, а виконуватись адміністрацією ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Крім того представникам Профспілки рекомендовано використовувати ст. 48 Закону України «Про зайнятість населення». Також Міністр соціальної політики Королевська Н.Ю. запропонувала обновити договори між інспекцією праці та профспілками про співробітництво, яке зобов’язує проводити перевірки в присутності громадських інспекторів праці – представників профспілок. Пані Міністр подякувала представникам Профспілки НВФ за іх активну соціальну позицію та прийняла колективне звернення членів первинної профспілкової організації ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та пакет копій документів про різні порушення вимог законодавства України адміністрацією ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Наталія Королевська тримає слово – представники профспілки НВФ за круглим столом з представниками роботодавців, держслужбовців та профспілок.Просмотров: 919 | Добавил: Eldarium | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© 2022 Free website builderuCoz