СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ
Tuesday, 17.05.2022, 04:02
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Guest | RSS

Меню сайта

Допомога тут
NeedHelp ПРОФНВФ

Додайте собі!

Код:

Форма входу

Ми в соцмережах

Пошук по сайту

Главная » 2013 » November » 24 » ПРЕДСТАВНИКИ ПРОФСПІЛКИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПАРЛАМЕНТСЬКИХ СЛУХАННЯХ «УЧАСТЬ МОЛОДІ В СУСПІЛЬНОМУ ЖИТТІ: ЕКОНОМІЧНА АКТИВНІСТЬ»
01:39
ПРЕДСТАВНИКИ ПРОФСПІЛКИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПАРЛАМЕНТСЬКИХ СЛУХАННЯХ «УЧАСТЬ МОЛОДІ В СУСПІЛЬНОМУ ЖИТТІ: ЕКОНОМІЧНА АКТИВНІСТЬ»

20 листопада 2013 року, в залі пленарних засідань Верховної Ради України відбулися Парламентські слухання про становище молоді в Україні на тему: «Участь молоді в суспільному житті: економічна активність».

На слуханнях були заслухані доповідь Міністра молоді та спорту України Сафіулліна Равіля Сафовича, співдоповіді Міністра соціальної політики України Королевської Наталі Юріївни і Голови Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Палатного А Л. щодо становища молоді в Україні, стану молодіжного ринку праці та його законодавчого врегулювання.

В парламентських слуханнях прийняли участь представники молодіжних та дитячих громадських організацій, науковців тощо. З понад 900 запитів щодо участі у парламентських слуханнях було акредитовано не всі, й нам пощастило.
Виступи учасників слухань зайняли понад 3-х годин. Слушні думки та добрі напрацювання пролунали з трибуни. 

Узагальнюючи зазначимо: для подолання проблеми молодіжного ринку праці державі треба сприяти подоланню розриву між ринком праці та ринком освітніх послуг, посилити увагу щодо стану здоров'я молоді та повноцінно фінансувати державні молодіжні житлові програми. 

За підсумками слухань Комітетом з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму будуть підготовлені рекомендації парламентських слухань, що будуть надані Верховній Раді України для розгляду та затвердження.

Просмотров: 876 | Добавил: Eldarium | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© 2022 Free website builderuCoz