СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ
Субота, 04.12.2021, 02:12
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Гість | RSS

Меню сайта

Допомога тут
NeedHelp ПРОФНВФ

Додайте собі!

Код:

Форма входу

Ми в соцмережах

Пошук по сайту

Главная » 2017 » Квітень » 17 » ПРЕЗЕНТАЦІЯ КРАЩИХ ПРОЕКТІВ З ВПО
22:25
ПРЕЗЕНТАЦІЯ КРАЩИХ ПРОЕКТІВ З ВПО

7 квітня 2017 року кращі проекти Громадської Палати Дніпропетровської області, які були направлені на роботу з ВПО, презентовано на обласному форумі «Інтеграція ВПО та розвиток громад: кращі практики». Форум проводив Проект Ради Європи «Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні» спільно із Дніпропетровською обласною державною адміністрацією. Презентацію від Громадської Палати Дніпропетровської області провела менеджерка молодіжних проектів Анастасія Єремеєва.

Метою форуму було створення простору для обміну досвідом та мережування представників державних організацій та НУО, що впроваджують заходи та проекти в Дніпропетровської області, спрямовані на інтеграцію ВПО. До участі були запрошені представникі організації, що працюють у Дніпропетровській області, а також міжнародних організацій, напрямки діяльності яких спрямовані на надання технічної допомоги у вирішення проблематики, що пов’язана з внутрішнім переміщенням в Україні.

На форумі відбулись презентації практик роботи організацій за трьома напрямками діяльності:

• інтеграція через реалізацію культурних та освітніх проектів;

• інтеграція через надання соціальних послуг;

• інтеграція через ініціативи із працевлаштування та підвищення потенціалу ВПО.

За підсумками форуму буде видано посідник, що містить приклади успішних практик учасників. Організації, що представлять свої найкращі практики будуть запрошені в Київ на «Всеукраїнський Форум найкращих практик» та нагороджені під час його проведення.

Також під час проведення обласного Форуму 07 квітня, від учасників заслухали пропозиції, щодо заходів, котрі потребують проведення у Дніпропетровській області, для посилення захисту прав внутрішньо переміщених осіб. Найкращі пропозиції будут підтримані Проектом Ради Європи «Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні».

Просмотров: 716 | Добавил: Eldarium | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© 2021 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz