СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ
Tuesday, 17.05.2022, 03:50
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Guest | RSS

Меню сайта

Допомога тут
NeedHelp ПРОФНВФ

Додайте собі!

Код:

Форма входу

Ми в соцмережах

Пошук по сайту

Главная » 2016 » February » 26 » ПРО СІМ’Ю ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ У КІНОКЛУБІ DOCUDAYS UA "ПОТЕНЦІАЛ"
14:22
ПРО СІМ’Ю ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ У КІНОКЛУБІ DOCUDAYS UA "ПОТЕНЦІАЛ"

25 лютого 2016 року у просторі Кіноклубу DOCUDAYS UA "Потенціал" 43 старшокласника переглянули фільм українських режисерів Миколи Бондарчука та Дмитра Тяжлова «Трудний».

Які права має дитина? Що означає «право на сім’ю»? Яка має бути ідеальна родина? На кому з членів родини лежить відповідальність за стосунки у сім’ї? 

Ось далеко не повний перелік питань, навколо яких відбувалась дискусія. Більшість глядачів співчувала долі головного героя, Василя, та засуджувала ставлення матері до сина. Відзначили також жертовність та доброту Тетяни по відношенню до дітей- «сиріт при живих батьках». Протягом обговорення, також ми звертали увагу на режисерські прийоми, що допомагають глядачам краще розуміти характери та стосунки героїв фільму, підсилюють емоційний ефект під час перегляду.

Дискусія відбулась жвава. Наприкінці зустрічі на прохання одного з глядачів ми знову підняли питання, що звучало перед переглядом: на кому з членів родини лежить відповідальність за стосунки у сім’ї?  Та виявилось, що збільшилась кількість тих, хто вважав, що стосунки у сім’ї залежать від кожного члена родини (з 27 до 30 осіб).

Для подальших роздумів наостанок гостям кіноклубу було задано питання: що кожен з вас може зробити вже сьогодні, щоб покращити стосунки у сім’ї?

Нагадаємо, що Кіноклуб DOCUDAYS UA "Потенціал" має локацію у Соціокультурному центрі Центральної міської бібліотеки. Зустрічі проводяться за розкладом два рази на місяць. Вхід безкоштовний.

Більше інформації на https://vk.com/prof_nvf_rozvytok

Просмотров: 888 | Добавил: Eldarium | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© 2022 Free website builderuCoz