СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ
Субота, 04.12.2021, 01:26
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Гість | RSS

Меню сайта

Допомога тут
NeedHelp ПРОФНВФ

Додайте собі!

Код:

Форма входу

Ми в соцмережах

Пошук по сайту

Главная » 2016 » Квітень » 8 » ПРО ТВАРИН У ЦИРКАХ ТА ПРАВО НА МИРНІ ЗБОРИ - У КІНОКЛУБІ DOCUDAYS UA "ПОТЕНЦІАЛ"
21:30
ПРО ТВАРИН У ЦИРКАХ ТА ПРАВО НА МИРНІ ЗБОРИ - У КІНОКЛУБІ DOCUDAYS UA "ПОТЕНЦІАЛ"

7 квітня 2016 року у Кіноклубі DOCUDAYS UA "Потенціал" 27 старшокласників гаряче дискутували про тварин у цирку та переглянули фільм естонських режисерів Яака Кілмі  та Андреса Майміка «Циркові гастролі» .

Вистави з тваринами зараз вилучені з циркових програм у багатьох країнах, зокрема в Австрії, Швеції, Фінляндії, Данії, Перу, Коста-Ріці, Сінгапурі, Болівії, Індії, Греції та Бразилії. В Україні питання залучення тварин до вистав - дискусійне. І хоча існує «Закон України про захист тварин від жорстокого поводження», активісти, що захищають тварин, наводять докази про його недотримання.

Наша зустріч у кіноклубі співпала з початком вистав в Дніпропетровську пересувного цирку за участі тварин. Та в цей самий час, активісти-захисники тварин готують пікет проти його роботи. Отже, сюжет фільму «Циркові гастролі» майже співпав з ситуацією у місті.

Зустріч у кіноклубі ми розпочали з дискусії про використовування тварин у цирку: чи це норма для сучасного світу чи тваринам там не місце? Було гаряче! Знизити накал дискусії допоміг метод «Прес» та різнокольоровий папір: в тиші на листах учасники сформували майже петиції.  Ось 15 ярких думок(без правки) від десятикласників:

«Я вважаю, що можна тримати звірів у цирку,але коли є для цього умови: медицина, і якщо їх не б’ють, годують. Але якщо  з ними поводяться погано, то навіщо мені такий цирк. Треба ставити ті трюки, які не причинятимуть  шкоди тваринам. Я люблю цирк, але без шкоди тваринам.»

«Всякий раз, наблюдая за тем, как тигры прыгают через горящий обруч, медведи ездят на велосипедах  и т.д., зрители думают о том, насколько же умные животные, и, главное, с каким удовольствием они делают эти трюки. Но если бы люди знали, что происходит за кулисами цирка, то они никогда не повели туда своих детей.

Не поддерживайте жестокость- не ходите в цирк!

Цирк-это тюрьма и пытки.»

«Я вважаю, що тваринам не місце у цирку, тому що я впевнена у тому, що їх там не шкодять, не годують та дресирують до  полу-смерті. Використання тварин у цирку це не гуманно, незаконно та не екологічно.»

«Я думаю, что зверям не место в цирке, потому что  к диким зверям применяют физическую силу. Если взять в пример  человека, это было б нарушением  человеческих прав, если человека так же дрессировали, били кнутом, не кормили и использовали насилие по отношению к ним. Нет , они ведь тоже живые существа, они способны чувствовать и понимать не хуже человека. Не говоря об условиях их содержания. Поэтому я против того, чтоб в цирке дрессировали диких зверей.»

«Я считаю что животным место в цирке только, если им это не во вред. Хищникам не место в цирке, так как они подвергаются не гуманным методам дрессировки. Так же смена климата вредит экзотическим животным. Если будут соблюдаться порядок и гуманное отношение , то животным можно оставаться в цирке.»

«Я думаю, что держать животных в цирке – не правильно, потому что правила их содержания не выполняются. К примеру в Украине, в отличии от той же Америки, правила содержания и воспитания их отличаются. Украинские нормы соблюдения страдают, поэтому в нашей стране-цирк практически неприемлем. Возможно в других странах, в соответствии с климатом- нормально содержать экзотических животных. А вот правила их воспитания мне неизвестны. Ничего немогу сказать по этому поводу.»

«Я считаю, что в цирке нет места животным. Люди порабощают животных и заставляют их делать что им угодно. Я вижу эту ситуацию как рабство. Люди привыкли видеть себя выше других. Да, люди более развиты, чем большинство животных, но это не дает им права издеваться над ними. Но смотря на эту ситуацию с другой стороны, по  закону,  мы имеем полное право порабощать животных, издеваться  над ними или даже есть их. Но мы не животные, потому сами решаем как относиться к животному миру.»

«Я считаю что, животным не место в цирке, потому что там нет нормальных условий для их жизни, часто их не кормят, так как на это не выделяют много денег. Также применяют физическую силу, их бьют. Именно поэтому я считаю, что животные должны жить на  воле.»

«Я думаю, что животные могут и должны жить в цирке на гастролях, потому что это заработок для дрессировщиков. Например, дрессировщики экзотических животных много получают. Поэтому, цирк-второй дом для животных.»

«Я вважаю, що тварин не можна тримати в зоопарках. Тому, що умови в яких вони живуть непридатні для існування. Наприклад, візьміть людину з дикого племені в Африки. Привізіть його до міста, засуньте в клітку та не давайте йому їжі. Бийте кнутом та надіньте ошийник. Якщо таке робити з людьми, тоді і з тваринами можна робити. Але чомусь для людей це рабство, а для тварин веселощі, вистави та навар грошей на бідних тваринах.

З великою неповагою до працівників цирку!»

«Я считаю, что диким зверям не место в цирке, это не их среда обитания. Жестоким обращением к ним, есть шансы того что зверь одичает. Дикие животные опасны в цирке, в приступе одичания животное может нанести вред и окружающим и так же себе.»

«Я вважаю, що тварини не можуть знаходитись у будь-якому місті проти своєї волі, а, особливо, у дресерувальному  центрі. Через те, що у тварин відмінний склад розуму від людського, і вони не сприймають мову, а можуть тільки запам’ятовувати за допомогою  багаторазового повторення, для чого потрібно, адже багато часу це невигідно для циркових працівників і вони змушені застосовувати  силові методи. Це можна порівняти із сталінізмом. Невже вам подобається, коли вами керують? Ще за допомогою методу залякування.

Це не просто огидно, а жахливо і антігумано! Це загроза.»

«Я вважаю, що цирки не потрібні в нашій країні. Не можна утримувати тварин в таких наданих умовах, як у нашій країні. Ті люди, які працюють в цирку, аби тільки заробити гроші, дуже жорстоко відносяться к тваринам, б’ють їх, знущаються, Не можна так поводитись, по відношенню к тваринам! Я за те, щоб в нашій країні зробили якийсь притулок, на який будуть виділяться гроші з нашої держави. Там будуть відноситись добре до тварин, годувати їх та приділяти їм більше уваги!

Давайте будемо шанувати тварин, бо вони дуже багато значать в нашому житті (а може тільки в моєму)!»

«Я вважаю, що в нашій країні тримати тварин у цирках та зоопарках не можна. В нашей стране нет условий для проживания животных в зоопарках и цирках. А если они будут находиться в этих условиях, то очень быстро умрут. Мне жалко  животных, которые находятся в зоопарках цирках именно в Украине.»

«Я вважаю, що диких тварин не слід тримати у цирку, тому що вони не звикли до такого життя. Також найчастіше за ними дуже погано слідкують і жорстоко поводяться з ними. Наприклад, коли їх тренують, їм не дають їсти щоб вони заради їжі виконували команди. Для великих тварин використовується пліть та іноді тренують їх вогнем. Тому я вважаю, що  тваринам не місце у цирку, бо вони також живі істоти.»  

Переглянувши фільм, обговорили також права людей на висловлювання думки та на мирні збори, як проходять мирні збори в Україні.

Нагадаємо, що Кіноклуб DOCUDAYS UA "Потенціал" має локацію у Соціокультурному центрі Центральної міської бібліотеки та діє за тренерської підтримки ВГО «Громадська Палата України» у Дніпропетровській області. Зустрічі проводяться за розкладом два рази на місяць. Вхід безкоштовний.

Більше інформації на https://vk.com/prof_nvf_rozvytok

Просмотров: 908 | Добавил: Eldarium | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© 2021 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz