СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ
Вівторок, 30.11.2021, 20:53
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Гість | RSS

Меню сайта

Допомога тут
NeedHelp ПРОФНВФ

Додайте собі!

Код:

Форма входу

Ми в соцмережах

Пошук по сайту

Главная » 2016 » Липень » 5 » ПРО УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ ФОРУМІ З ПИТАНЬ УГОДИ ПРО АСОЦІАЦІЮ
23:34
ПРО УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ ФОРУМІ З ПИТАНЬ УГОДИ ПРО АСОЦІАЦІЮ

У Національному агентстві України з питань державної служби розпочав роботу Міжнародний форум «Взаємодія та співпраця органів державної влади та громадськості в рамках реалізації Угоди про асоціацію в країнах Східного партнерства».

У Національному агентстві України з питань державної служби розпочав роботу Міжнародний форум «Взаємодія та співпраця органів державної влади та громадськості в рамках реалізації Угоди про асоціацію в країнах Східного партнерства». Захід організовано спільно з Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу за підтримки Естонського центру Східного партнерства.

Метою Форуму є обговорення основних підходів до формування ефективної інформаційної політики держави та здійснення обміну кращими практиками налагодження взаємодії органів державної влади з громадськістю в умовах політики європейської інтеграції в країнах ініціативи ЄС «Східне партнерство».

У заході беруть участь представники центральних і місцевих органів державної влади України та інших країн ініціативи ЄС «Східне партнерство», зокрема, Азербайджанської Республіки, Республіки Вірменія, Грузії, Республіки Молдова, Республіки Білорусь, а також країн ЄС, інститутів громадянського суспільства та провідних засобів масової інформації, міжнародних організацій, іноземних і вітчизняних експертів.

Відкриваючи Форум Голова Нацдержслужби Костянтин Ващенко зазначив, що Форум вже третій захід, організований спільно з Естонським центром Східного партнерства. Проведення подібних комунікативних заходів дозволило створити платформу для вироблення нових підходів і механізмів налагодження ефективної взаємодії органів державної влади з громадськістю з актуальних питань європейської інтеграції, публічності щодо здійснення заходів, спрямованих на виконання Угоди про асоціацію, широкого залучення громадських організацій до формування та реалізації державної політики.

Віце-прем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе відзначила, що з підписанням Угоди про асоціацію між Україною та ЄС з’явилася інституційна потреба у всебічній взаємодії з громадянським суспільством на основі партнерства. Результати системних і комплексних реформ, передбачених Угодою про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, Стратегією сталого розвитку «Україна – 2020» і Програмою діяльності Кабінету Міністрів України досягаються якраз через діалог громадянського суспільства, влади, експертів з Європейського Союзу і засобів масової інформації.

Заступник Глави Адміністрації Президента України Ростислав Павленко, звертаючись до учасників Форуму, зазначив, що з метою налагодження ефективного діалогу та партнерських відносин органів державної влади і органів місцевого самоврядування з громадськістю, Президентом України затверджено Національну стратегію сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 – 2020 роки, якою передбачено всебічну підтримку розвитку громадянського суспільства, оскільки лише за таких умов можливо залучити додаткові людські і матеріально-технічні ресурси для надання соціальних та інших суспільно значущих послуг, а також покращати якість державного управління.

Також з вітальним словом до учасників заходу звернулись експерт і головний радник з питань міжнародного співробітництва Естонського Центру Східного Партнерства Тійна Ілсен і Доброслав Довіат-Урбанський, Голова державної служби Республіки Польща.

Програмою першого дня заходу передбачено проведення трьох панельних дискусій, у ході яких учасники отримають можливість ознайомитися з основними пріоритетами та механізмами покращення поінформованості громадськості з питань європейської інтеграції України та дослідити роль засобів масової інформації у цьому контексті.

Учасники Форуму також взяли участь у дебатах на тему: «Взаємодія державних органів, інститутів громадянського суспільства та засобів масової інформації у процесі європейської інтеграції».

За результатами роботи Міжнародного форуму буде розроблено спільний позиційний документ.

Джерело: Петро Петриченко

Просмотров: 843 | Добавил: Eldarium | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© 2021 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz