СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ
Вівторок, 30.11.2021, 20:32
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Гість | RSS

Меню сайта

Допомога тут
NeedHelp ПРОФНВФ

Додайте собі!

Код:

Форма входу

Ми в соцмережах

Пошук по сайту

Главная » 2013 » Квітень » 3 » ПРОФСПІЛКА НВФ СТАЛА ІНІЦІАТОРОМ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАННЬ З РОЗГЛЯДУ ПИТАНЬ УМОВ ПРАЦІ ТА НАГЛЯДУ ЗА ДОДЕРЖАННЯМ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ПРАЦЮ
17:48
ПРОФСПІЛКА НВФ СТАЛА ІНІЦІАТОРОМ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАННЬ З РОЗГЛЯДУ ПИТАНЬ УМОВ ПРАЦІ ТА НАГЛЯДУ ЗА ДОДЕРЖАННЯМ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ПРАЦЮ

Дніпропетровський обласний комітет профспілки НВФ в особі голови Жебрик Н.П. та головного правового інспектора труда Копнінської-Петриченко Ю.П. прийняли участь в Громадських слуханнях з розгляду питань умов праці та державного/громадського нагляду за додержанням законодавства про працю, які відбулися 28 березня 2013 р.

Згідно Орієнтовного плану проведення Міністерством соціальної політики консультацій з громадськістю на 2013 рік та Плану роботи Громадської ради при Міністерстві соціальної політики на 2013р. 28 березня 2013 відбулися «Громадські слухання з розгляду питань умов праці та державного/громадського нагляду за додержанням законодавства про працю» за участю членів Громадської ради при Міністерстві соціальної політики та запрошені Заступник керівника Департаменту з питань державного регулювання заробітної плати та умов праці Сташків Т.О., Керівник Сектору Державної експертизи умов праці України Рябоконь С.І., Голова Державної інспекції України з питань праці Яцкін В.І., Голова Громадської ради при Державній інспекції України з питань праці Тубелець І.О. 

На засіданні обговорювалися питання соціального захисту працівників, зайнятих на роботах із шкідливими і важкими умовами праці, питання державного/громадського контролю за додержанням законодавства про працю. Обговорювалися шляхи і механізми вирішення наявних проблем.

Було зазначено необхідність доведення до відома Міністерства соціальної політики громадської думки з порушених питань у формі рішень та пропозицій Громадської ради при Міністерстві соціальної політики.

Просмотров: 796 | Добавил: Eldarium | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© 2021 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz