СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ
Субота, 04.12.2021, 01:03
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Гість | RSS

Меню сайта

Допомога тут
NeedHelp ПРОФНВФ

Додайте собі!

Код:

Форма входу

Ми в соцмережах

Пошук по сайту

Главная » 2015 » Вересень » 21 » ПРОСУВАННЯ ПРИНЦИПІВ "НЕ НАШКОДЬ!"
21:50
ПРОСУВАННЯ ПРИНЦИПІВ "НЕ НАШКОДЬ!"

Представниці ВГО «Громадська Палата України» прийняли участь у змістовному модулі Навчальної програми «Посилення спроможності місцевих громад до врегулювання конфліктних ситуацій через застосування підходу «Не нашкодь!»»

Навчальна програма спрямована передусім на зміцнення спроможності вирішувати конфліктні ситуації на місцях, відтак участь у ній варто взяти лідерам громадських та благодійних організацій, а також працівникам органів місцевого самоврядування і держадміністрацій, які працюють не лише з вимушеними переселенцями, а також із місцевими громадами, вразливими верствами населення, молоддю. Програма допоможе визначати конкретні кроки задля зменшення негативного впливу конфліктів та досягненню миру.

Навчальна програма розроблена боснійськими експертами з врегулювання конфліктних ситуацій на основі 10-річного досвіду діяльності «Академії Миру» й у партнерстві з Консорціумом із удосконалення менеджмент-освіти в Україні (CEUME) адаптована до українського контексту.
Основна мета програми - вивчення принципів вирішення гострих конфліктних ситуацій та їх інтеграції в роботу громадських активістів, організаторів надання гуманітарної допомоги, представників органів місцевої влади, а також в підтримці зусиль, спрямованих на досягнення миру та запобігання конфліктів всередині та між регіонами України. Учасники отримають навички, які зможуть використати для попередження насильства та формування власного сприйняття людей з різних сторін конфлікту згідно принципу “Не нашкодь”.

Навчальна програма реалізується Консорціумом із удосконалення менеджмент-освіти в Україні (CEUМЕ) у рамках проектів Агентства США з міжнародного розвитку «Українська ініціатива з підвищення впевненості» та «Навчальні програми професійного зростання».

Просмотров: 832 | Добавил: Eldarium | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© 2021 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz