СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ
Середа, 08.12.2021, 10:03
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Гість | RSS

Меню сайта

Допомога тут
NeedHelp ПРОФНВФ

Додайте собі!

Код:

Форма входу

Ми в соцмережах

Пошук по сайту

Главная » 2018 » Квітень » 17 » РЕАЛІЗОВАНО ПРОЕКТ «ГУРТУВАННЯ ЧЕРЕЗ НЕТВОРКИНГ»
22:50
РЕАЛІЗОВАНО ПРОЕКТ «ГУРТУВАННЯ ЧЕРЕЗ НЕТВОРКИНГ»

З 12 по 14 квітня 2018 року відбувся візит активісток з Дніпропетровщіни до м. Івано-Франківськ. Під час заходів проекту спілкувались та обмінювались досвідом представниці та представники організацій ГО «Громадська Палата України», ГО «Центр підтримки молодих жінок» м.Дніпро, ГО ОВПО «Шлях до майбутнього» м.Новомосковськ, ГО «Тепле місто», «Відкритий простір «ВДОМА», ГО «Ліга толерантності» та ГО “Молодіжна організація “СТАН” м.Івано-Франківськ.

 

Під час візиту були проведені наступні заходи:

- круглий стіл на тему «Кращі практики в сфері інтеграції молоді та жінок з числа ВПО у місцеві громади» у приміщені та за участі активістів ГО “Молодіжна організація “СТАН”;

- обмін кращими практиками в роботі з молоддю, в тому числі ВПО, з ГО «Ліга толерантності»;

- відкрита дискусія «Організація нетворкингу та проведення публічих заходів як інструменти інтеграції молоді та жінок з числа ВПО у місцеві громади» у просторі «Відкритий простір ВДОМА»;

- ярмарка «Гуртування через нетворкинг» з майстер-класом про просування бізнесу оn-line та демонстрацією продукції ручного виробництва жінок– учасниць проектів з підтримки та розвитку бізнесу жінок Дніпропетровщини;

- відвідання успішних прикладів старт-апів та соціальних бізнесів «Urbane space», Інноваційної платформи "Промприлад", багатопрофільного робочого простору Буквиця та Шуфля.

Окрім обміну досвідом з реалізації программ з підтримки молоді та жінок-ВПО через розвиток бізнесу та соціального підриємництва, організацію неторкингу та публічих заходів відбулось неформальне спілкування, екскурсія містом, відвідання виставки "Жінки. Про жінок" у просторі Інноваційної платформи "Промприлад".

Проект «Гуртування через нетворкинг» продовжив ланку успішних візитів та обмінів з активістками та активістами переважно із західних регіонів України. Більше у статті РЕАЛІЗОВАНО ПРОЕКТ «ГЕНДЕРНА ПЕРСПЕКТИВА СОЦІАЛЬНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА»

Проект «Гуртування через нетворкинг» реалізовано в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

Просмотров: 510 | Добавил: Eldarium | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© 2021 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz