СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ
Середа, 08.12.2021, 09:03
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Гість | RSS

Меню сайта

Допомога тут
NeedHelp ПРОФНВФ

Додайте собі!

Код:

Форма входу

Ми в соцмережах

Пошук по сайту

Главная » 2012 » Листопад » 17 » РОЗ’ЯСНЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЙНОЙ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ДЛЯ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК ТА ЇХ ОБ"ЄДНАНЬ ЩОДО ПОШИРЕННЯ ДІЇ ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ГРОМАДСЬКІ
23:29
РОЗ’ЯСНЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЙНОЙ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ДЛЯ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК ТА ЇХ ОБ"ЄДНАНЬ ЩОДО ПОШИРЕННЯ ДІЇ ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ГРОМАДСЬКІ

У зв’язку з численним зверненнями професійних спілок та їх об’єднань щодо поширення дії Закону України «Про громадські об’єднання» на профспілки Державна реєстраційна служба в межах своєї компетенції інформує.

Відповідно до статті 2 Закону України «Про громадські об’єднання» дія цього Закону поширюється на суспільні відносини у сфері утворення, реєстрації, діяльності та припинення громадських об’єднань в Україні.

Дія цього Закону не поширюється на суспільні відносини у сфері утворення, реєстрації, діяльності та припинення:

1) політичних партій;

2) релігійних організацій;

3) непідприємницьких товариств, що утворюються актами органів державної влади, інших державних органів, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування;

4) асоціацій органів місцевого самоврядування та їх добровільних об’єднань;

5) саморегулівних організацій, організацій, які здійснюють професійне самоврядування;

6) непідприємницьких товариств (які не є громадськими об’єднаннями), утворених на підставі інших законів.

Особливості регулювання суспільних відносин у сфері утворення, реєстрації, діяльності та припинення окремих видів громадських об’єднань можуть визначатися іншими законами.

Закон України «Про громадські об’єднання» не містить положень, які б визначали, що сфера його діяльності поширюється на правовідносини у сфері утворення, реєстрації, діяльності та припинення професійних спілок.

З огляду на зазначене, Державна реєстраційна служба України вважає, що ці правовідносини визначаються Законом України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності».

Державна реєстраційна служба України

Просмотров: 847 | Добавил: Eldarium | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© 2021 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz