СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ
Вівторок, 30.11.2021, 21:15
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Гість | RSS

Меню сайта

Допомога тут
NeedHelp ПРОФНВФ

Додайте собі!

Код:

Форма входу

Ми в соцмережах

Пошук по сайту

Главная » 2018 » Липень » 29 » СТАРТ ПРОЕКТУ «ГЕНДЕРНА ПЕРСПЕКТИВА МИРУ»
21:48
СТАРТ ПРОЕКТУ «ГЕНДЕРНА ПЕРСПЕКТИВА МИРУ»
До участі у проекті запрошуємо лідерок жіночих організацій та жінок-активісток з локальних громад м.Дніпра та Дніпропетровської області, жінок, що мають статус ВПО, жінок з районних центрів та сільської місцевості. При відборі до участі пріоритет матимуть команди з 2 осіб.

Перший тренінг за темою «Участь жінок у демократичному розвитку України» відбудется 15 серпня у м.Дніпро с 10 до 16 години. Ведуча тренінгу  – Жебрик Наталя, тренерка з прав людини, фасилітаторка. Реєстрація відкрита до 9 серпня за посиланням: https://goo.gl/forms/xYRuI236yQa5Wtyt2

                        Питання, що розглядатимуться на тренінгу «Участь жінок у демократичному розвитку України»:

  1. Діалог та демократичне прийняття рішень в громаді, розуміння гендерної концепції, засад гендерної політики в Україні.
  2. Рівноправне партнерство жінок і чоловіків у різних сферах життя країни. Партнерство у локальних громадах.
  3. Аудит безпеки територій: теорія та практика у локальних громадах.

Участь у тренінгу - безкоштовно. Учасникам з області буде компенсовано проїзд (за наявності оригіналів квитків). Впродовж дня передбачені перерви на чай зі смаколиками.

            Проект «Гендерна перспектива миру» спрямований на підсилення професіоналізму лідерок жіночих організацій та жінок-активісток з локальних громад м.Дніпра та Дніпропетровської області для подолання соціальної напруги, запобігання конфліктів і миробудування, участі у демократичному розвитку України і рівноправного партнерства жінок і чоловіків у різних сферах життя країни, встановленні гендерної рівності.

            Термін реалізації проекту 5 місяців. Серед заходів проекту - два одноденних тренінги та підсумковий круглий стіл. Впродовж проекту передбачені локальні активності.

      Проект координує - Кузьменко Ольга, (066)273-90-86.

            Проект «Гендерна перспектива миру» реалізується в рамках конкурсу від Інформаційно-консультативного жіночого центру в рамках проекту «Посилення здатності громадських організацій проводити адвокацію та лобіювання включення антидискримінаційного підходу та принципу ґендерної рівності у реформу сектору безпеки», за підтримки Фонду Підзвітності Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів.

Просмотров: 976 | Добавил: Eldarium | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© 2021 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz