СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ
Saturday, 25.06.2022, 14:54
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Guest | RSS

Меню сайта

Допомога тут
NeedHelp ПРОФНВФ

Додайте собі!

Код:

Форма входу

Ми в соцмережах

Пошук по сайту

Главная » 2015 » October » 12 » У ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ РОЗПОЧАЛИСЯ ЗАХОДИ «СКАЖИ СВОЄ СЛОВО!»
23:42
У ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ РОЗПОЧАЛИСЯ ЗАХОДИ «СКАЖИ СВОЄ СЛОВО!»

З 5 жовтня 2015 року стартували заходи «Скажи своє слово!». Студенти та студентки  трьох ВНЗ м. Дніпропетровська отримали можливість побачити експозицію виставки «Кожен має право знати свої права» та стати учасниками молодіжних публічних дискусій з питань місцевих виборів та децентралізації, а також делегувати свою команду на Квест по драбині Р.Харта, аби дістатися Brainstorming переможців.

Першим ВНЗ став Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Студенти жваво цікавилися, питаннями, навіщо держава делегує ряд своїх владних повноважень місцевим громадам та органам самоорганізації населення. А слухачі ДРІДУ НАДУ під час  огляду виставки “Кожен має право знати свої права” дискутували про необхідність інформаційних заходів у їх громадах та робили фотознімки з банерами відповідно їх спеціалізації.

Другим ВНЗ стала Дніпропетровська медична академія. Проходячи повз виставку студентки задавали питання та лишали свої коментарі про рідкі випадки заходів не медичної тематики. Студенти – медики акцентували увагу на 6-ти роках свого навчання, та обмалі часу замислитися над питанням участі у виборах чи то у громадських ініціативах. Та питання свого добробуту у своїй більшості відкладають на більш зрілий період життя. Однак є й такі, що бачать себе у громаді активним учасником.

“Такі інформаційні заходи дуже потрібні!” – поділився один із студентів медичної академії. “Децентралізація?! До цього дня, я взагалі не мав уявлення, що це таке.”

Третім ВНЗ став Дніпропетровський гуманітарний університет. Питання новел місцевих виборів та можливих ризиків децентралізації.  Студенти жваво обговорювали, що буде коли закінчиться передвиборча агітація з її ремонтами, світлом та громадськими зборами.

“Де шукати того, кого буде обрано?” – немов риторично запитує студентка з першого ряду. “- Як ми можемо впливати на те, щоб він робив те, що наобіцяв.”

На тижні з 12 жовтня нас чекають, ще 4 ВНЗ:  12.10.15р. – УДХТУ; 13.10.15. – НМАУ; 15.10.15р. – УМСФ; 16.10.15р. – НГУ.

Реєструйся та візьми участь у подальших заходах “Скажи своє слово!” у Дніпропетровську.

Цей захід організовує Всеукраїнська громадська організація «Громадська палата України» у Дніпропетровській області, він реалізується в рамках проекту Українська ініціатива зміцнення громадської довіри (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Координаторка заходів «Скажи своє слово!» - Юлія Копнінська 0999527168.

 

Інформація розміщена на http://gurt.org.ua/ та http://www.prostir.ua/

 

Просмотров: 815 | Добавил: Eldarium | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© 2022 Free website builderuCoz