СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ
Субота, 04.12.2021, 01:35
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Гість | RSS

Меню сайта

Допомога тут
NeedHelp ПРОФНВФ

Додайте собі!

Код:

Форма входу

Ми в соцмережах

Пошук по сайту

Главная » 2014 » Вересень » 22 » УЧАСТЬ ПРЕДСТАВНИКІВ ПРОФСПІЛКИ НВФ ТА ВГО «ГРОМАДСЬКА ПАЛАТА УКРАЇНИ» В ШКОЛІ СХІДНОГО ПАРТНЕРСТВА
23:07
УЧАСТЬ ПРЕДСТАВНИКІВ ПРОФСПІЛКИ НВФ ТА ВГО «ГРОМАДСЬКА ПАЛАТА УКРАЇНИ» В ШКОЛІ СХІДНОГО ПАРТНЕРСТВА

За рішенням Керівного комітету Української Національної Платформи Форуму Громадянського Суспільства Східного Партнерства (УНП ФГС СхП) представників  Профспілки НВФ та ВГО «Громадська палата України» було відібрано до участі в Школі Східного Партнерства(ШСхП).  

ШСхП проходила у м.Київ 19-21 вересня 2014 року. ЇЇ учасниками стали активісти інститутів громадянського суспільства – потенційні члени УНП ФГС СхП.

Програма Школи Східного Партнерства передбачала активні дискусії з наступних тем:

- діяльність Української Національної Платформи Форуму Громадянського Суспільства в рамках політики Східного Партнерства, принципи функціонування та перспективи розвитку;

- політичні та економічні аспекти Угоди про Асоціацію з ЄС, роль інститутів громадянського суспільства в процесі її прийняття та реалізації.

В рамках роботи Школи успішно проведені робочі зустрічі з Послом Представництва ЄС в Україні, керівниками Робочих груп УНП ФГС СхП, експертами з питань євроінтеграції.

З досвіду європейських держав саме активність громадян та інститутів громадянського суспільства сприяла позитивним змінам в політичному, економічному та соціальному житті країн.

За сприянням ЄС Політика Східного Партнерства дає можливість через діалог, обговорення, обмін успішними практиками, реалізацію спільних проектів між 6 країнами активізувати громадянське суспільство. Мета – це перетворення громадянина з пасивного об’єкта на суб’єкт політики, до думки якого прислухаються при прийнятті державних рішень.

Офіційний сайт  Української Національної Платформи Форуму Громадянського Суспільства Східного Партнерства(УНП ФГС СхП) - http://eap-csf.org.ua/

Просмотров: 1116 | Добавил: Eldarium | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© 2021 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz