СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ
Субота, 04.12.2021, 02:22
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Гість | RSS

Меню сайта

Допомога тут
NeedHelp ПРОФНВФ

Додайте собі!

Код:

Форма входу

Ми в соцмережах

Пошук по сайту

Главная » 2013 » Жовтень » 25 » УРЯД ПІДТРИМАВ РОЗРОБЛЕНИЙ МІНСОЦПОЛІТИКИ ЗАКОНОПРОЕКТ ПРО ГЕНДЕРНЕ КВОТУВАННЯ
00:13
УРЯД ПІДТРИМАВ РОЗРОБЛЕНИЙ МІНСОЦПОЛІТИКИ ЗАКОНОПРОЕКТ ПРО ГЕНДЕРНЕ КВОТУВАННЯ

Кабінет Міністрів підтримав законопроект щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Про це сказала Міністр соціальної політики Наталія Королевська одразу після засідання Уряду. За її словами, законопроект розроблено на виконання Державної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2016 року.

«Мета законопроекту – подолання низки гендерних проблем. Серед них: низький рівень представництва жінок на керівних посадах в органах виконавчої та законодавчої влади, розрив в оплаті праці українських жінок і чоловіків та низький рівень економічної активності жінок та їх представництва у керівництві бізнес-структур», - сказала Наталія Королевська.

За словами Міністра, законопроектом передбачається запровадження 30-відсоткових гендерних квот у виборчих списках політичних партій на виборах до Парламенту та місцевих рад. Наразі у складі Верховної Ради України лише 9,4% жінок-депутатів.

«На відміну від більшості інших законопроектів наш документ комплексний та має на меті забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків навіть у сфері бізнесу та працевлаштування шляхом підтримки менш представленої статі. Тобто при призначенні на посаду за умови однакової кваліфікації кандидатів віддавати перевагу будуть менш представленій статі. Таким чином ми будемо сприяти розвитку професійного потенціалу представників найменш представленої статі у різних сферах трудових відносин з метою їх просування по роботі», - сказала Наталія Королевська.

«Удосконалення законодавства з гендерних питань є надзвичайно важливим у контексті запровадження європейських підходів до врегулювання проблем рівності прав і можливостей жінок та чоловіків», - сказала Міністр.


www.mlsp.gov.ua/

Просмотров: 886 | Добавил: Eldarium | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© 2021 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz