СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ
Tuesday, 17.05.2022, 04:39
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Guest | RSS

Меню сайта

Допомога тут
NeedHelp ПРОФНВФ

Додайте собі!

Код:

Форма входу

Ми в соцмережах

Пошук по сайту

Главная » 2017 » October » 31 » ВІДБУЛАСЬ АСАМБЛЕЯ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ УКРАЇНИ
20:53
ВІДБУЛАСЬ АСАМБЛЕЯ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ УКРАЇНИ

26 октября 2017 р. у м.Київ відбулася Асамблея громадських організацій України, за участі представників громадскості від більшості регіонів України. Учасники зібрання визнали за необхідне і в подальшому приймати участь в розбудові громадянського суспільства в Україні, зокрема на базі Громадських рад при обласних державних адміністраціх, з розширенням формату активними громадськими діячами, шляхом вдосконадення формату Національної платформи громадянського суспільства "Збудуймо Європу в Україні".

У формуванні нових підходів та нового бачення формату діяльності Платформи, визначення цілей та завдань на перспективу прийняли участь повноважні представники від 14 Громадських рад з регіонів. Асамблея визначилася зі стратегією дій на перспективу, текстом підсумкової Резолюції та схвалила створення громадських інформаційно-просвітницьких комунікаційних центрів в областях, які мають стати центрами просвітницької, аналітичної та координаційної роботи, експертним середовищем, центрами моніторингу Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, через які має здійснюватися взаємозвязок між громадськими організаціями і владою.

Визнано за необхідне провести організаційну роботу в регіонах по укладанню Меморандума про співпрацю між громадськими організаціями.

Петро Петриченко, голова Національної платформи громадянського суспільства "Збудуймо Європу в Україні" так коментує проведення асамблеї: «Фахова організація і проведення Асамблеї від Наталі Жебрик та Юлії Копнінська-Петриченко! Приємний формат заходу за участі трьох сторін соціального діалогу: роботодавці (О. Тарасенко), профспілки (Г. Кабанченко) та громадскості (П.Петриченко). Активна участь усіх учасників, які проявили фаховість, обізнаність, компетентність та бажання працювати на розбудову повноцінного громадянського суспільства в рамках Національної платформи громадянського суспільства "Збудуймо Європу в Україні".

Продуктивна робота і чудовий кінцевий результат!

Є над чим працювати, є бажання рухатися далі, є реально задекларовані здобутки, цілі і завдання, визначені шляхи, якими ми маємо рухатися далі!

Велика вдячність усім учасникам Асамблеї за таку плідну участь в її роботі!»

Просмотров: 653 | Добавил: Eldarium | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© 2022 Free website builderuCoz