СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ
Tuesday, 17.05.2022, 04:13
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Guest | RSS

Меню сайта

Допомога тут
NeedHelp ПРОФНВФ

Додайте собі!

Код:

Форма входу

Ми в соцмережах

Пошук по сайту

Главная » 2016 » December » 5 » ВІДБУЛАСЬ УКРАЇНО-ПОЛЬСЬКА ЗУСТРІЧ «NO HATE SPEECH MOVEMENT»
21:04
ВІДБУЛАСЬ УКРАЇНО-ПОЛЬСЬКА ЗУСТРІЧ «NO HATE SPEECH MOVEMENT»

Участь у зустрічі прийняли Жебрик Наталя, очільниця місцевого осередку, та Ірина Козачко, активістка і волонтерка Громадської палати Дніпропетровської області.

З 14 по 18 листопада 2016 року в м. Житомир відбувся проект «No Hate Speech Movement»: досвід та перспективи загальноєвропейської кампанії в Україні та Польщі”. Його учасниками стали молоді люди з України та Польщі координатори та активісти загальноєвропейської кампанії „No Hate Speech Movement”, яка реалізовується у 47 країнах Європи за ініціативи та при координації Молодіжного департаменту Ради Європи з 2013 року.

Головною метою проекту є діалог, обмін досвідом та налагодження партнерських контактів активістів кампанії «No Hate Speech Movement», представників молодіжних та студентських організацій України та Польщі, залучення до кампанії нових партнерів і вироблення ефективних інструментів захисту прав людини он-лайн.

В рамках проекту відбулась зустріч польських та українських представників Кампанії з Заступником Міністра молоді та спорту України Олександром Яремою та директоркою департаменту молодіжної політики Іриною Бєляєвою.

Олександр Ярема представив Українсько-Польську Раду обміну молоддю, в рамках якої урядами двох країн було підтримано 55 двосторонніх проектів та до кінця року очікується залучення близько 2000 молодих українців та поляків. Заступник Міністра висловив свої вітання активістам кампанії «No Hate Speech Movement» та наголосив на важливості подібних ініціатив для налагодження співпраці та підтримки євроінтеграційних процесів в країні.

Директорка департаменту молодіжної політики Ірина Бєляєва розповіла про сприяння реалізації Кампанії з боку Міністерства. Вона наголосила на тому, що протидія мові ненависті є настільки актуальною темою, що, не залежно від рішення Ради Європи про продовження Кампанії після 2017 року, Міністерство буде надавати підтримку подібним проектам зі свого боку.

В ході спілкування з представниками Міністерства, активісти представили свої добрі практики, а саме міжконфесійний майданчик для спілкування «Ніч святинь», впровадження посібника з протидії мові ненависті в програму освітніх закладів, startup ідей з протидії мові ненависті та автобусні тури для налагодження діалогу з пост-конфліктними територіями.

Відгук Ірини Козачко, волонтерки Громадської палати Дніпропетровської області, про участь у проекті :«Мені випала нагода відвідати україно-польську зустріч в рамках проекту «No Hate Speech Movement», який проходив у місті Житомирі з 13- 19 листопада. Мої відчуття після нього неможливо передати, мені сподобалося кожна хвилина проведена на цьому проекті та люди, які оточували. Були не тільки українці, але й ті хто приїхав з Польщі з різних міст, вони не всі знали нашу мову, але в розмові між собою ми намагались зробити так щоб зрозуміти один одного. Вони приїхали не просто так, а для того щоб поділитися своїми знаннями та цілями для створення подальших спільних проектів, метою яких є протидія проявам расизму і дискримінації (зокрема розпалювання ненависті) в Інтернет-мережі.

Організатори цього проекту віднеслися до нього з великою відповідальністю. Крім того, ми шукали проблеми та їх вирішення стосовно теми проекту. В нас була дуже насичена програма стосовно пізнання міста Житомира та Києва, де для нас відбулися екскурсії по визначним містам. Та мали час для вільного спілкування між собою. Тому переживши цей тиждень разом, було дуже тяжко розставатися,  але те що ми розробили майбутні проекти разом втілює надію, що ми зустрінемось ще не раз.»

Просмотров: 709 | Добавил: Eldarium | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© 2022 Free website builderuCoz