СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ
Вівторок, 30.11.2021, 21:46
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Гість | RSS

Меню сайта

Допомога тут
NeedHelp ПРОФНВФ

Додайте собі!

Код:

Форма входу

Ми в соцмережах

Пошук по сайту

Главная » 2012 » Серпень » 23 » ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДСКОСТІ ТА ПРОФСПІЛОК ДО ПОЛІТИЧНИХ СИЛ ПЕРЕД ВИБОРАМИ ДО ПАРЛАМЕНТУ.
14:33
ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДСКОСТІ ТА ПРОФСПІЛОК ДО ПОЛІТИЧНИХ СИЛ ПЕРЕД ВИБОРАМИ ДО ПАРЛАМЕНТУ.

Громадськість України, незалежні профспілки, аби провести об’єктивний аналіз політичних програм на передодні виборів, звернулися до них, щоб дізнатися про їх підхід щодо вирішення ключових питань соціальної політики в державі.

Партії регіонів

м.Київ, вул. Кудрявська, 3/5

Об’єданій опозиції «За Батьківшину»

м.Київ, вул. Турівська, буд.15

Комуністичній партії України

м.Київ, вул. Борисоглібська, 7

Партія Наталії Королевської

«Україна – Вперед»

м.Київ, вул. Антоновича, 154

Політична партія «УДАР

(Український Демократичний Альянс за Реформи)

Віталія Кличка»

м.Київ, вул. Грушевського, 3

Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

м.Київ, вул. Вишняківська, 6а/70


Громадськість України, незалежні профспілки занепокоєні низьким життєвим рівнем громадян, рівнем соціальних стандартів в Україні, відсутністю системної, прогресивної соціальної політики в державі, суттєвим зниженням соціальної захищеності людей, їх трудових та соціально-економічних прав та інтересів.

Поважаючи Вашу волю йти на вибори до Верховної Ради України, ми звертаємося до Вас від імені громадян України, великої армії незалежних профспілок, аби провести об’єктивний аналіз політичних програм та дізнатися про вашу позицію і ваші можливі реальні кроки, в разі перемоги на виборах, щодо:

1. Прийняття нового Трудового кодексу в редакції, запропонований нинішним Парламентом, який суттєво погіршує захищеність людини праці; ваше відношення до необхідності перегляду податкового кодексу, пенсійної реформи та житлового законодавства.

2. Реорганізації системи соціального страхування, запровадження медичного страхування та встановлення більш системного контролю за цільовим використанням коштів цих фондів.

3. Встановлення реальних розмірів соціальних стандартів: споживчого кошика, мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімума та здійснення їх постійної індексації.

4. Створення дієвої системи по погашенню заборгованості з виплати заробітної плати, встановлення жорсткої кримінальної відповідальності за її не виплату, здійснення реальної системної політики з підвищення розміру заробітної плати та пенсій.

5. Реформування судової системи, аби суди не були політично заангажовані, чітко стояли в рамках закону та захищали справедливість; запровадження спеціалізованих судів по розгляду трудових спорів.

6. Створення законодавчих умов для розвитку повноцінного громадянського суспільства, діяльності громадських організацій та профспілок як рівних перед законом та з рівними правами: на соціальний діалог, на участь в переговорних процесах щодо укладання колективних договорів та угод, Генеральної угоди, на участь в управлінні виробництвом, на мирні зібрання, на страйки тощо.

7. Відстоювання права людей бути рівними перед законом, забезпечення дії Конституції України, як закону прямої дії, обов’язкової до виконання усією системою влади та громадянами.

Після отримання відповіді на поставлені питання, громадськість України, профспілки на своєму Конгресі, що пройде в середині вересня місяця цього року, визначаться щодо можливої підтримки Політичних сил, які йдуть на вибори до Верховної Ради України по мажоритарному округу чи підтримки їх кандидатів в тому чи іншому регіональному окрузі.

Петро Петриченко, голова Громадської Палати України, генеральний секретар Національної конфедерації профспілок України

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНГРЕС ПРОФСПІЛОК


Просмотров: 905 | Добавил: Eldarium | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© 2021 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz