СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ
Tuesday, 17.05.2022, 03:57
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Guest | RSS

Меню сайта

Допомога тут
NeedHelp ПРОФНВФ

Додайте собі!

Код:

Форма входу

Ми в соцмережах

Пошук по сайту

Главная » 2017 » October » 26 » ВИЇЗДНЕ ЗАСІДАННЯ КІНОКЛУБІ DOCUDAYS UA "ПОТЕНЦІАЛ"
21:04
ВИЇЗДНЕ ЗАСІДАННЯ КІНОКЛУБІ DOCUDAYS UA "ПОТЕНЦІАЛ"

24 жовтня 2017 року кіноклуб DOCUDAYS UA "Потенціал" було запрошено у Комунальний заклад освіти «Навчально-виховний комплекс № 122 Дніпровської міської ради. Для перегляду та дискусії старшокласникам було запропоновано фільм «Боротьба Джамали», наданий для показу в рамках XIV Мандрівного фестивалю DOCUDAYS UA.

Зустріч розпочалась із знайомства з Міжнародним кінофестивалем про права людини DOCUDAYS UA, Мандрівним фестивалем, з їх цілями та заходами. Обговорили як через мистецтво можливо підіймати складні та гострі питання історії країни, боротьби за права людини, поширювати цінну інформацію і сприяти особистим роздумам та висновкам. Разом з учнями ми згадали сумні події 20 століття, що передували створєнню каталогу прав людини, поняття «геноцид» як злочин против людства.

На питання «Як пов’язана піднята тема з обраним фільмом за участі Джамали?» отримали швидку відповідь старшокласників: «Вона – кримська татарка, її народ у Криму пригноблювали, вона співала про це на міжнародному конкурсі».

Фільм дивилися із цікавістю. Цінність людського життя та знищення окремого народу, вільний вибір та самовираження, туга за батьківщиною та справедливість. Саме такі дискусійні теми підняв фільм «Боротьба Джамали». Старшокласники точно визначили, що головне право людини- право на життя, і порушувати його ніхто не може, а якщо це трапляється – необхідно покарання. Протягом дискусії доцільним було згадати про Декларацію з прав людини, Конвенцію про попередження злочину геноциду і покарання за нього, роботу Європейського суду з прав людини.

Цей кінопоказ відкрив ланку заходів, що пройдуть у НВК №122 з організаційної та тренерської підтримки Громадської Палата у Дніпропетровській області. У період з 24 жовтня по 15 грудня пройдуть 5 кінопоказів та буде продемонтрована виставка «Кожен має право знати свої права».

Наступна кінозустріч – 7 листопада з переглядом фільму «Домашні ігри».

Модераторка кіноклубу - Наталя Жебрик, 096-829-3900.

Більше інформації по кіноклуб DOCUDAYS UA "Потенціал" http://prof-nvf.org/index/kinoklub_docudays_ua_quot_potencial_quot/0-19

Просмотров: 553 | Добавил: Eldarium | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© 2022 Free website builderuCoz