СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ
Tuesday, 17.05.2022, 03:34
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Guest | RSS

Меню сайта

Допомога тут
NeedHelp ПРОФНВФ

Додайте собі!

Код:

Форма входу

Ми в соцмережах

Пошук по сайту

Главная » 2013 » August » 19 » ВИНЕСЕНО ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ
19:14
ВИНЕСЕНО ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Повідомлення про оприлюднення проекту Закону України „Про внесення змін до окремих законів України щодо задоволення вимог найманих працівників внаслідок неплатоспроможності роботодавця”.


Незважаючи на те, що в Україні діють норми щодо першочерговості задоволення вимог працівників по заборгованості з заробітної плати у випадку банкрутства роботодавця, розміри такої заборгованості протягом останніх років майже не зменшуються.

Як засвідчує міжнародний досвід, одним із дієвих засобів вирішення цієї проблеми є запровадження механізму гарантування виплати заробітної плати у випадку неплатоспроможності роботодавця гарантійними установами (це зокрема закріплено у Конвенції МОП № 173 про захист вимог працівників у випадку неплатоспроможності роботодавця).

Зважаючи на зазначене, проектом Закону України „Про внесення змін до окремих законів України щодо задоволення вимог найманих працівників внаслідок неплатоспроможності роботодавця” пропонується запровадити інститут гарантування задоволення вимог найманих працівників внаслідок неплатоспроможності роботодавця (визнання його банкрутом) шляхом закріплення таких функцій за Державною службою зайнятості України та її територіальними органами з встановленням джерела фінансування – Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.


ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ до проекту Закону України „Про внесення змін до деяких законів України щодо задоволення вимог найманих працівників внаслідок неплатоспроможності роботодавця”


Источник: http://mlsp.kmu.gov.ua/labour/control/uk/publish/article?art_id=153585&cat_id=102036

Просмотров: 880 | Добавил: Eldarium | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© 2022 Free website builderuCoz