СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ
Субота, 04.12.2021, 02:08
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Гість | RSS

Меню сайта

Допомога тут
NeedHelp ПРОФНВФ

Додайте собі!

Код:

Форма входу

Ми в соцмережах

Пошук по сайту

Главная » 2017 » Травень » 31 » «ВОРОНКА ПРОДАЖІВ ТА СУЧАСНІ АСПЕКТИ РОБОТИ З КЛІЄНТОМ»
23:21
«ВОРОНКА ПРОДАЖІВ ТА СУЧАСНІ АСПЕКТИ РОБОТИ З КЛІЄНТОМ»

Саме за такою темою 31.05.17р. пройшла перша постренінгова зустріч тренінгу «ЦЕХ бізнес ідей» для жінок, які наразі мешкають в Дніпропетровській області.

Учасниці розглянули питання терміну та практичного застосування воронки продажів, концепцію «пісочний годинник», холодні дзвінки, три рівні заперечень клієнтів та робота з ними, 7 торкань клієнта, зміна негативу на позитив, робота із ціною.

Постренінговий супровід «ЦЕХ бізнес ідей» побудований на запитах учасниць тренінгу та актуальних темах для розвитку бізнесу, самозайнятості, підвищення обізнаності з правових питань. Інновацією проекту є постійний фокус на використання сили соціальних медіа ресурсів.

У проекті заплановано наступні зустрічі:

07.06.17р. Законадавча база ФОП та взаємодії зі споживачами.

21.06.17р. Соціальна відповідальність бізнесу та соціальне підприємництво.

05.07.17р. Меркетінгове планування розвитку бізнесу

Реєстрація на майстер класи: https://goo.gl/forms/ODydIzKVttMXay2d2

Додатково проводяться персональні та групові консультації до жовтня 2017року

Форма для запитів на консультації:  https://goo.gl/forms/NAfzNGRiYUViM0nI3

З будь яких додаткових питань: public.chamber.ua@gmail.com

Ініціатива в рамках  проекту «Інноваційна програма з розвитку підприємництва внутрішньо переміщених жінок у сільській місцевості» виконується громадською організацією «Фундація прав людини» та громадською організацією "Громадська Палата України" у Дніпропетровській області за підтримки Міністерства Закордонних справ Литовської Республіки.

 

Довідка. З березня 2017 року громадська організація «Фундація прав людини» (Київ) та «Міжнародна мережа трудових контактів», Вільнюс, Литва ” розпочали «Інноваційна програма з розвитку підприємництва внутрішньо переміщених жінок у сільській місцевості». Проект реалізується у місті Київ, Львівській та Дніпропетровській областях.

Метою проекту є посилення громадського руху жінок з числа вимушених переселенців та підвищення професіоналізму у правозахисті лідерів громадських об’єднань внутрішньо переміщених осіб шляхом залучення інноваційного досвіду Литви у е-маркетингу та самозайнятості з використанням онлайн технологій.

Учасники програми сформують правозахисну мережу з локальними осередками в кожній з областей, де діятиме програма, та будуть працювати над підвищенням рівня обізнаності прав внутрішньо переміщених жінок на ринку праці з залученням новітніх технологій самозайнятості онлайн.

 

 

Просмотров: 614 | Добавил: Eldarium | Рейтинг: 4.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© 2021 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz