СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ
Вівторок, 30.11.2021, 21:28
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Гість | RSS

Меню сайта

Допомога тут
NeedHelp ПРОФНВФ

Додайте собі!

Код:

Форма входу

Ми в соцмережах

Пошук по сайту

Главная » 2014 » Травень » 15 » ЗА КРОК ДО ВИБОРУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ: АНАЛІЗ ПЕРЕДВИБОРНИХ ПРОГРАМ, ЧАСТИНА 1
23:27
ЗА КРОК ДО ВИБОРУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ: АНАЛІЗ ПЕРЕДВИБОРНИХ ПРОГРАМ, ЧАСТИНА 1

На дострокових виборах Президента України 25 травня, кожен громадянин має зробити вільний, усвідомлений, поінформований вибір, спираючись на правдиву, врівноважену та неупереджену інформацію.

Пропонуємо переглянути аналіз передвиборчих програм щодо готовності кандидатів підтримувати розвиток електронного урядування в Україні. З 21 кандидата лише 7 приділили увагу цьому питанню :

Богомолець О.В.: «Запровадити електронні сервіси для громадян, в тому числі «електронний Уряд» та «електронну демократію» та впровадити у суспільство нову модель справедливого відкритого виборчого процесу без політичної корупції і залежності від олігархів».

Ляшко О.В.: «Державні послуги будуть максимально простими і прозорими. Я максимально ліквідую дозвільні процедури, запроваджу електронне урядування, проведу інвентаризацію державного та комунального майна, створю відкритий усім реєстр власності». «Будуть створені єдині багатопрофільні центри надання державних послуг - за грузинським досвідом. На оформлення квартири, реєстрацію авто чи відкриття бізнесу треба буде максимум три години». «Створю прозорий земельний кадастр, що унеможливить земельне рейдерство».

Маломуж М.Г.: «Нам потрібні гармонізація гуманітарної сфери, розвиток місцевого самоврядування, нова модель державного управління, розмежування влади та бізнесу, оптимізація бюрократичного апарату, прозора система електронного урядування».

Саранов В.Г.: «Запровадження «електронного уряду», що дозволить скасувати існуючі бюрократичні процедури та корупційні схеми при зверненнях громадян до державних органів». «Організація всіх державних закупівель виключно в єдиній, електронній та прозорій on-line системі з уникненням безпосереднього контакту с держслужбовцями, що дозволить значно скоротити витрати держави та усунути можливість корупційних схем та зловживання службовим положенням».

Тимошенко Ю.В.: «Запровадити систему електронного Уряду, у т.ч. електронний документообіг та дистанційну форму надання послуг, коли кожна людина може звернутись до органів влади за допомогою Інтернету». «Відкрити по всій країні мережу «універсамів адмінпослуг», щоб громадянин в одному місці, в зручний для себе час, без черг та хабарів міг отримати пакет адміністративних послуг від держави».

Цушко В.П.: «Задля боротьби з корупцією треба ввести єдину електронну систему сплати податків». «Потрібно ввести систему електронних держзакупівель за південнокорейським зразком задля відкритості, прозорості та чесності держзакупівель і економії мільярдів коштів, що сприятиме розвитку економіки та соціальному захисту громадян».

Ярош Д.А.: «Запровадження електронного урядування і демократичних процедур». «Сприяння розвитку інтернет-комунікацій та кібертехнологій».

Джерело

ЗА КРОК ДО ВИБОРУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

ЗА КРОК ДО ВИБОРУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ: "ХМАРКИ ОБІЦЯНОК", ЧАСТИНА 1

ЗА КРОК ДО ВИБОРУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ: "ХМАРКИ ОБІЦЯНОК", ЧАСТИНА 2

ЗА КРОК ДО ВИБОРУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ: "ХМАРКИ ОБІЦЯНОК", ЧАСТИНА 3

ЗА КРОК ДО ВИБОРУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ: АНАЛІЗ ПЕРЕДВИБОРНИХ ПРОГРАМ, ЧАСТИНА 2

 

ГЛАВНАЯ СТРАНИЦА

 

Просмотров: 851 | Добавил: Eldarium | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© 2021 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz