СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ
Saturday, 25.06.2022, 14:23
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Guest | RSS

Меню сайта

Допомога тут
NeedHelp ПРОФНВФ

Додайте собі!

Код:

Форма входу

Ми в соцмережах

Пошук по сайту

Главная » 2014 » June » 10 » ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ ДО КОДЕКСУ ЗАКОНІВ ПРО ПРАЦЮ УКРАЇНИ
18:16
ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ ДО КОДЕКСУ ЗАКОНІВ ПРО ПРАЦЮ УКРАЇНИ

У новій редакції викладено загальні підстави і умови матеріальної відповідальності працівників та випадки обмеженої матеріальної відповідальності працівників .

 

З 01.06.14р. діють зміни до статей 41, 44, 130, 132, 133 Кодексу законів про працю України.

Згідно Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав інвесторів» №1255-18 від 13.05.2014, розширено перелік додаткових підстав розірвання трудового договору з ініціативи власника або уповноваженого ним органу з окремими категоріями працівників за умови припинення повноважень посадових осіб (п.5 ч.1 ст. 41КЗпП України). При припиненні трудового договору із зазначених підстав, працівникові виплачується вихідна допомога у розмірі не менше ніж шестимісячний середній заробіток (ст.44 КЗпП України).

У новій редакції викладено загальні підстави і умови матеріальної відповідальності працівників та випадки обмеженої матеріальної відповідальності працівників.

На працівників не може бути покладена відповідальність за шкоду, яка відноситься до категорії нормального виробничо-господарського ризику, а також за шкоду, заподіяну працівником, що перебував у стані крайньої необхідності. Відповідальність за не одержаний підприємством, установою, організацією прибуток може бути покладена лише на працівників, що є посадовими особами (ч. 4 ст. 130 КЗпП України).

За шкоду, заподіяну підприємству, установі, організації при виконанні трудових обов'язків, працівники, крім працівників, що є посадовими особами, з вини яких заподіяно шкоду, несуть матеріальну відповідальність у розмірі прямої дійсної шкоди, але не більше свого середнього місячного заробітку (ч. 1 ст. 132 КЗпП України).

У відповідності з законодавством обмежену матеріальну відповідальність несуть керівники підприємств, установ, організацій та їх заступники, а також керівники структурних підрозділів на підприємствах, в установах, організаціях та їх заступники - у розмірі заподіяної з їх вини шкоди, але не більше свого середнього місячного заробітку, якщо шкоду підприємству, установі, організації заподіяно зайвими грошовими виплатами працівникам, неправильною постановкою обліку і зберігання матеріальних, грошових чи культурних цінностей, невжиттям необхідних заходів до запобігання простоям (п.2 ст. 133 КЗпП України).

 

Напоминаем, что Правовая служба Профсоюза НПФ проводит информационно-разъяснительную, консультационную и аналитическую работу, касательно правовых аспектов  жизни и труда граждан и подчеркивает необходимость обращения за квалифицированной юридической помощью при принятии важных решений.

E-mail: profnvf@gmail.com

 

ГЛАВНАЯ СТРАНИЦА

 

Просмотров: 2558 | Добавил: Eldarium | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© 2022 Free website builderuCoz