СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ
Saturday, 25.06.2022, 13:59
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Guest | RSS

Меню сайта

Допомога тут
NeedHelp ПРОФНВФ

Додайте собі!

Код:

Форма входу

Ми в соцмережах

Пошук по сайту

Главная » 2016 » November » 24 » ЗНАЙ БІЛЬШЕ! БУДЬ CLEVER!
22:42
ЗНАЙ БІЛЬШЕ! БУДЬ CLEVER!

З жовтня 2016 року почались активності в рамках молодіжного проекту «Знай більше» від ВГО «Громадська Палата України» у Дніпропетровській області.

Молодіжний проект «Знай більше» - є спільним задумом активісток та волонтерів Громадської палати Дніпропетровської області.  Мета проекту: привернення уваги до питань реалізації соціальних прав, позиції молоді щодо зазначеного питання та підвищення обізнаності про соціальні права та можливості серед молодіжної спільноти м.Дніпро.

Проектом передбачено низку заходів за участі молоді з жовтня по грудень 2016року: тренінгові зустрічі, створення соціальних  роликів, Конкурс соціальних роликів та нагородження переможців, Молодіжний Соціальний форум.

На організаційній зустрічі, яка відбулась 2 листопада, пройшла гра «Країна гідності», та молоддю були визначені актуальні соціальні напрямки, за якими відбудеться конкурс відео:

  1. «Бездомні та їх можливості»
  2. «Екологія»
  3. «Освіта»
  4. «Корупція»
  5. «Гуртожиток»
  6. «Медицина»

Для натхнення до створення відео 16 листопада 2016 року був проведен семінар-майстерня. В рамках семінару відбувся майстер-клас від режисера-аніматора Микити Лиськова, засновника Школи авторської анімації «Ліноліум». Майстер-клас визвав великий інтерес - його участниками стали майже 60 осіб!

Наразі триває прийом соціальних відео на Конкурс за зазначеними темами. Авторські відео будуть просуватися у соцмережах, та за результатами он-лайн голосування і підсумків жури буде відзначено переможців. Нагородження відбудеться під час Молодіжного соціального форуму у грудні.

 

Тож, запрошуємо молодь прийняти участь у Конкурсі соціальних роликів!

 

Роботи чекаємо до 4 грудня 2016 року на пошту public.chamber.ua@gmail.com

 Для додаткової інформації звертайтись до координаторки проекту від Всеукраїнської громадської організації "Громадська Палата України" Юлія Копниської-Петриченко. Контактний номер телефона 097-573-63-37.

 

            Молодіжний проект «Знай більше» є спільним проектом Всеукраїнської громадської організації "Громадська Палата України" (м. Дніпро) та Міжнародної благодійної організації «Партнерство «Кожній дитині» (м. Київ).

Просмотров: 790 | Добавил: Eldarium | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© 2022 Free website builderuCoz