СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ
Середа, 08.12.2021, 10:00
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Гість | RSS

Меню сайта

Допомога тут
NeedHelp ПРОФНВФ

Додайте собі!

Код:

Форма входу

Ми в соцмережах

Пошук по сайту

Главная » 2016 » Лютий » 4 » ЗВІТ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ВГО «ГРОМАДСЬКА ПАЛАТА УКРАЇНИ» У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА 2015 РІК
23:27
ЗВІТ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ВГО «ГРОМАДСЬКА ПАЛАТА УКРАЇНИ» У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА 2015 РІК

Підсумовуючи діяльність місцевого осередку ВГО "Громадська Палата України" у Дніпропетровській області у 2015 році, ми можемо сміливо назвати себе лідерами в регіоні у тих напрямках, за якими діємо.

ВГО "Громадська Палата України" створена на Установчому Конгресі громадськістю України 26 листопада 2011 року, Свідоцтво про реєстрацію №3739 від 26.03.2012р.

Місія організації:  сприяння розвитку демократії та громадянського суспільства в Україні, втілення принципів прав і свобод людини без дискримінацій.

Бачення результатів діяльності організації:   Україна –  соціально справедлива держава з верховенством права, активною і конструктивною позицією громадян, високим рівнем  економічного добробуту, стабільним інноваційним розвитком і  дбайливим використанням природних ресурсів, ефективною та прозорою  системою державного управління, де найвищою цінністю є права і свободи людини.

Підсумовуючи діяльність місцевого осередку ВГО "Громадська Палата України" у Дніпропетровській області у 2015 році, ми можемо сміливо назвати себе лідерами в регіоні у тих напрямках, за якими діємо:

- просування європейських цінностей серед молоді (просвіта в сфері прав людини та демократії, толерантність та міжкультурний діалог);

- сприяння розвитку особистості та розкриттю потенціалу молоді через проведення заходів неформальної освіти;

- активізація молоді через залучення до громадської діяльності;

- розвиток громадянського суспільства (семінари, круглі столи, конференції, спільні проекти, робота в громадській раді, тощо)

- юридичні консультації.

Проекти и програми. В рамках Всеукраїнської програми професійної підтримки та розвитку «ПОТЕНЦІАЛ», яка діє з 2012 року, успішно продовжено Проект «Молодь За Права Людини». Протягом 2015 року відбулись наступні заходи:

  • Лютий - інформаційна кампанія з проведенням тренінгів для старшокласників та вчителів до Дня безпечного Інтернету (10 лютого 2015 року) в рамках Національної кампанії «РУХ ПРОТИ НЕНАВИСТІ» («NO HATE SPEECH MOVEMENT»);
  • Лютий - методична виставка про права людини «Кожен має право знати свої права» для учнів 9-11 класів із залученням студентів Дніпропетровського транспортно-економічного коледжу та ліцеїстів Дніпропетровського юридичного ліцею у якості гідів та їх підготовка;
  • Квітень – травень - "Діалоги про права людини» до Дня Европи за методикою «Рівний-рівному» для учнів 9-11 класів із залученням студентів Дніпропетровського транспортно-економічного коледжу;
  • Червень - вулична акція-опитування  “ПОВАЖАЙ ПРАВА ДИТИНИ” до Дня захисту дітей;
  • Липень – серпень - інтерактивний тренінгів курс «Майстерня активного громадянства «ПОТЕНЦІАЛ» для молоді від 14 до 18 років та Молодіжний форум;
  • Вересень - започатковано Кіноклуб медіапроствіти з прав людини DOCUDAYS UA "Потенціал" з демонстрацією та обговоренням документальних фільмів про права людини.

Проект «Молодь За Права Людини», що діяв з серпня 2014 року по грудень 2015 року, охопив заходами біля 3000 старшокласників, ліцеїстів, студентів коледжів та біля 500 дорослих (викладачив, методистів, горожан), в т.ч. з числа ВПО – 76 осіб.

З вересня по листопад 2015 року було реалізовано Проект по активізації молоді “Скажи Своє Слово!”. Цей захід організовано Всеукраїнською громадською організацією «Громадська палата України» у Дніпропетровській області в рамках проекту Українська ініціатива зміцнення громадської довіри (UCBI), що фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID). В рамках проекту проведено:

  • 15 молодіжних громадських дискусій для молоді з питань місцевих виборів та децентралізації та 15 відкритих виставок «Кожен має право знати свої права» у 15 ВНЗ Дніпропетровська різного рівня акредитації;
  • 3 Квести по драбині Р.Харта з теми молодіжної (громадської) участі;
  • Брейнштормінг для розробки і формування Молодіжної карти змін.

Заходами Проекту “Скажи Своє Слово!” було охоплено близько 5000 осіб студентства, з яких близько 400 осіб з числа ВПО.

З серпня по грудень 2015 року представниці організації прийняли участь у международному проекті  "Conflict Consultant for IDP" по підготовці конфлікт-консультантів по работі з ВПО через проведеня стимуляційних ігор. З організаційної підтримки ВГО "Громадська Палата України» у Дніпропетровській області проведено симуляційну гру «Переселення в Ландії» із залученям жителів м.Дніпропетровська та ВПО (загалом 17 осіб). Результати симуляційної гри були представлені на міжнародному молодіжному форумі у Тбілісі 12 грудня 2015 року.

З вересня по грудень 2015 року представниці організації прийняли участь у навчальній програмі «Посилення спроможності місцевих громад до врегулювання конфліктних ситуацій через застосування підходу «Не нашкодь!» та провели ряд тренінгів, що були направлені на примирення в громаді, сприяли встановленню діалогу, поширення практики ненасильницької комунікації для жителів м.Дніпропетровська та ВПО (загалом біля 50 осіб)

На протязі 2015 року представники громадської організації приймали активну участь в роботі Громадської ради при Міністерстві соціальної політики України, у Форумі організаційного розвитку громадських організацій у м.Київ, у Школі Східного партнерства УНП ФГС СхП, що входить до Робочих груп Української частини Платформи громадянського суспільства, Молодіжного форуму «Справедливість для кожної дитини», Круглого столу «Розвиток волонтерства в Україні», Національного форуму «Стан дотримання прав і свобод внутрішньо переміщених осіб в Україні» (підсумки 2014-2015рр.).

В червні 2015 року взяли участь у робочому візиті до Польщі м.Варшава для знайомства з найкращим досвідом та сучасними практиками, протягом якого відвідали Хельсинський фонд по правам людини, фонд «Нічії діти», центр соціальної активнсті «Зупинка», центр «Український дім», «Академія психології процесу».

Передбачено розповсюдження інформації щодо реалізації інформаційнійної кампанії та інформаційно-просвітницьких проектів через поштову розсилку (майже 1000 електронних адрес), власний сайт, мережу ГуглПлюс, канал Youtube, сторінки у соцмережах FB, VK,  сайти партнерів (ГУРТ, Громадський простір, ВОП «Розуміємо права людини», інші).

Наші партнери. Протягом 2015 року були налагодженні партнерські відносини з Управлінням освіти та науки при Дніпропетровській міській раді, Міським управління юстиції м.Дніпропетровська, Головним управлінням юстиції у Дніпропетровській області, Департаментом освіти та науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Дніпропетровською молодіжною радою при ОДА, Дніпропетровською молодіжною радою при міському голові, ВНЗ м. Дніпропетровська різного рівня акредитації, ДВНЗ «Дніпропетровський транспортно-економічний коледж», Дніпропетровського педагогічного коледжу Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара, Дніпропетровською центральною міською бібліотекою, Дніпропетровською обласною організацією профспілки працівників науки, виробництва та фінансів, ГО «МАРТ», ГО «Гендерний клуб», ГО «Український захист», Всеукраїнською антидискримінаційною мережею «Гендерна обсерваторія», Міжнародним фестивалем документального кіно про права людини DOCUDAYS UA, суспільно-політичною газетою «Днепр вечерний». Маємо відгуки про взаємовигідну співпрацю з Управлянням освіти і науки при Міськвиконкомі, Міським управлянням юстиції, Дніпропетровською центральною міської бібліотекою.

Діяльність місцевого осередку проводили очільниця МО, програмна координатора, PR-менеджерка, юристка, бухгалтерка, молодіжні тренери,  менеджерка волонтеров, координаторка виставки "Коженмає право знати свої права" та волонтери-студенти і старшокласники.

Залучені до діяльності активісти пройшли підготовку у Школі організаційного розвитку МФВ «Відродження», у Всеукраїнській освітній програмі «Розуміємо права людини»,  у Школі з прав людини Харківської правозахисної групи, постійно підвищують власний рівень знань, навичок та приймають участь у національних та міжнародних конференціях та програмах.

Бюджет реалізованих заходів за 2015 рік становить 688.000,00 грн (шістсот вісімдесят вісім тисяч гривень). З  яких 388.000,00 грн – в рамках проекту Українська ініціатива зміцнення громадської довіри (UCBI), що фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID) для реалізації заходів «Скажи своє слово!». Фінансова оцінка реалізованих заходів, що проводилась на волонтерських засадах та за ресурсної допомоги дружніх організацій – 300.000,00 грн.

Адреса організації: 49006, Україна, м. Дніпропетровськ, вул. Юрія Савченка, 9-А.

Контакти:    +380567448829, +380968293900, +380999527168

Пошта: public.chamber.ua@gmail.com   

Сайт: http://prof-nvf/.org

Сторінки у соцмережах:

Громадська Палата Дніпропетровської області  https://www.facebook.com/palatadnepr

Громадська Палата України https://www.facebook.com/profzahust?fref=ts

VK https://vk.com/prof_nvf_rozvytok

G+:https://plus.google.com/u/1/+NGOPCU/posts

Youtube https://www.youtube.com/channel/NGO_PCU

Просмотров: 741 | Добавил: Eldarium | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© 2021 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz