СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ
Субота, 04.12.2021, 01:27
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Гість | RSS

Меню сайта

Допомога тут
NeedHelp ПРОФНВФ

Додайте собі!

Код:

Форма входу

Ми в соцмережах

Пошук по сайту

Главная » 2017 » Лютий » 5 » ЗВІТ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ВГО «ГРОМАДСЬКА ПАЛАТА УКРАЇНИ» ЗА 2016 РІК
13:17
ЗВІТ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ВГО «ГРОМАДСЬКА ПАЛАТА УКРАЇНИ» ЗА 2016 РІК

ВГО "Громадська Палата України" створена на Установчому Конгресі громадськістю України 26 листопада 2011 року, Свідоцтво про реєстрацію №3739 від 26.03.2012р.

Місія організації:  сприяння розвитку демократії та громадянського суспільства в Україні, втілення принципів прав і свобод людини без дискримінацій.

Бачення результатів діяльності організації:   Україна –  соціально справедлива держава з верховенством права, активною і конструктивною позицією громадян, високим рівнем  економічного добробуту, стабільним інноваційним розвитком і  дбайливим використанням природних ресурсів, ефективною та прозорою  системою державного управління, де найвищою цінністю є права і свободи людини.

Діяльність ВГО "Громадська Палата України" у 2016 році була реалізована в таких напрямках:

- просування європейських цінностей серед молоді (просвіта в сфері прав людини та демократії, толерантність та міжкультурний діалог);

- сприяння розвитку особистості та розкриттю потенціалу молоді через проведення заходів неформальної освіти;

- активізація молоді через залучення до громадської діяльності;

- розвиток громадянського суспільства (семінари, круглі столи, конференції, спільні проекти, робота в громадській раді тощо).

Проекти и програми.

В рамках Всеукраїнської програми професійної підтримки та розвитку «ПОТЕНЦІАЛ», яка діє з 2012 року, успішно продовжено работу Кіноклубу медіапроствіти з прав людини DOCUDAYS UA "Потенціал" з демонстрацією та обговоренням документальних фільмів про права людини. Загалом за 2016 рік відбулось 9 зустрічей, охоплено 225 старшокласників ЗНЗ м.Дніпро та студентів Дніпропетровського транспортно-економічного колледжу та Дніпропетровського педагогічного коледжу при ДНУ ім.О.Гончара, в т.ч. з числа ВПО – 18 осіб.

В підтримку загальноевропейського руху «ПРОТИ НЕНАВИСТІ»(«NO HATE»):

 • створено логотип-посилання «Проти ненависті» та HTML-код на сайті організації, яким можуть скористатися всі бажаючі;

 • прийнято участь в україно-польській зустрічі активістів руху для знайомства та обміну досвідом;

 • прийнято участь в Міжнародному тренінг-курсу «Закладинки»: протидія мові ненависті та дискримінації в молодіжній роботі через освіту з прав людини»;

 • проведено семінар для вчителів Самарского району м.Дніпро на тему «Протидія мові ненависті онлайн в молодіжній роботі»;

 • представлено Рух «Проти ненависті» на форумі в рамках молодіжного проекту «Знай більше!».

З січня по травень 2016 року було реалізовано Проект «Будьмо медиаграмотними!». Його участницями стали 120 студенток та студентів Дніпропетровського педагогічного коледжу Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара.

З лютого по грудень 2016 року було реалізовано Проект «Шляхом порозуміння», що включав в себе експозицію виставки про права людини «Кожен має право знати свої права». В проекті були задіяні старшокласники, студенти, викладачі ЗНЗ та коледжів як у якості гідів виставки, так і у якості відвідувачів. Загалом виставку відвідали близько 5000 осіб з м.Дніпро, Придніпровськ, Таромське, Кам’янське.

У квітні 2016 року було проведено міській конкурс для старшокласників «Захист прав та виконання обов’язків громадянина у різних країнах світу» в рамках співраці з Державним вищім навчальним закладом «Дніпропетровський транспортно – економічний коледж». Участь у конкурсі прийняли команди з 10 ЗНЗ м.Дніпро.

З липня по жовтень 2016 року було реалізовано молодіжний проект «Школа екологічного активіста» для молоді смт.Таромське за фінансування Фонду Християнської Культури «Знак» (Польща), СГО Фундація Локальних Ініціатив Донеччини (Україна) у рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії, співфінансованої з програмою польської співпраці на користь розвитку МЗС Республіки Польща та канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD). В рамках проекту проведено:

 • три тренінги з тем молодіжної(громадської) участі,волонтерства та екології життя;

 • Конкурс соціальних постерів;

 • Стратегічна сесія мешканців Таромського та представників ОМС.

Заходами проект «Школа екологічного активіста» було охоплено близько 120 осіб, з яких близько 10 осіб з числа ВПО.

З жовтня по грудень 2016 року було реалізовано молодіжний проект «Знай більше» у партнерстві з Міжнародною благодійною організацією «Партнерство «Кожній дитині» (м. Київ). В рамках проекту проведено:

 • Гру «Країна гідності»;

 • Конкурс соціальних відео;

 • Молодіжний форум.

Заходами проект «Знай більше» було охоплено близько 300 осіб, з яких близько 30 осіб з числа ВПО.

У жовтні 2016 року розпочато освітній курс для молоді «УСПІХ & КРЕАТИВНІСТЬ». Участь у першому тренінгу «Успішна комунікація. Креативні підходи» прийняло 12 студентов та студентів. Проект буде подовжено у 2017 році.

В рамках миротворчіх іниціатив 2016 року проведено:

- у березні тренінг «Сила фактів та квітів» для 25 підлітків із Донецької області (Авдєєвка та Красногорівка), що прибули на канікули до м.Дніпро;

- у травні тренінг "Цех бізнес-ідей" для 12 осіб з числа ВПО;

- протягом липня-вересня 5 тренінгів «Про права дитини для дитини» загалом для 45 осіб.

Організаційна підтримка заходів партнерів фахівчинями Громадської палати Дніпропетровської області у 2016 році:

- в якості джокера(ведучої) та регіональних координаторів: проект “Сприяння миру через діалог мовою театру” в рамках проекта Українська ініціатива зміцнення громадської довіри (UCBI), що фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID);

- в якості регіональних координаторів: проект для жінок-ВПО та місцевих жительок при фінансуванні ООН Жінки;

- в якості фасилітаторок Стратегічної сесії за участі громадських активістів Дніпропетровщини за фінансової підтримки Програми Розвитку ООН;

- в якості тренерки з теми «Сталий розвиток та молодіжна (громадська) участь" в рамках проекту "Екореальність" у смт.Таромське за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини;

- в якості спікерок на Ярмарку вакансій та Ярмарку NGO, що відбулись у Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара.

У квітні 2016 року були проведені регіональні зустрічі з громадськістю на тему: "Угода про Асоціацію "Україна-ЄС": виклики перед Україною та роль громадянського суспільства". До участі запрошувались представники громадських організацій, ініціативних груп, громадських активістів, представники бізнесу та влади міст та областей Хмельницька, Віницька, Дніпропетровська. Загалом участь прийняли біля 250 осіб.

На протязі 2016 року представники громадської організації приймали активну участь в роботі Громадської ради при Міністерстві соціальної політики України, у Форумі організаційного розвитку громадських організацій у м.Київ, у Школі Східного партнерства УНП ФГС СхП, що входить до Робочих груп Української частини Платформи громадянського суспільства, в Урочистому засіданні Національної тристоронньої соціально-еконічної ради при Президентові України з нагоди підписання Програми Гідної праці МОП для України на період 2016-2019 р.р., у Міжнародному Молодіжному Конгресі, семінарі "Громадська організація, як інструмент антикорупційного громадського контролю на місцевому рівні", у міжнародному форумі "Електронна демократія для змін", «Соціально-економічний форум молоді та жінок Луганської і Донецької області», У семінарі "Національно-патриотичне виховання в Україні".

У лютому 2016 року у м.Брюссель керівник організації, Петро Петриченко, прийняв участь у спільному засіданні Української і Європейської сторін в Платформі громадянського суспільства "Україна-ЄС".

У червні 2016 року у м.Сараєво керівниця Громадської Палати Дніпропетровської області, Жебрик Наталя, прийняла участь у міжнародному семінарі «Від війни до стійкого миру: діалог солідарності між українськими і боснійськими активістками».

В якості заохочення та задля обміну досвідом волонтери та волонтерки відвідали Фестиваль соцiальних iнiцiатив та нової музики PLAN B (м.Харьків, жовтень 2016 року), Форум молодого лидера (м.Львів, листопад 2016 року).

На протязі 2016 року було інніційовано та проведено три благодійні акції, в тому числі "УЧИТЕЛЬСТВО-ДІТЯМ!" в рамках ініціативи вчителів "(Не)конференція для шкільних педагогів міні-EdCamp Дніпропетровськ - Gender EdCamp Dnipro 2016" та «Ярмарок» БФ «Карітас-Донецьк».

Діяльність у регіонах, Громадська палата Хмельницької області:

1. 27.03.2016 р. ініціювала та провела розгляд питання «Про проект Трудового кодексу України» на засіданні «Ради Майдану».

2. 20.04.2016 р. ініціювала та провела зустріч із бійцями АТО в музшколі № 1.

3. 13 квітня 2016 р. проведено засідання «круглого столу» із головою Громадської Палати України Петром Петриченко та представниками ГО Хмельниччини, представниками Хмельницької Обласної адміністрації та Хмельницької міської ради. Тема «Роль і місце громадянського суспільства в євроінтеграційних процесах України».

4. 22.05.2016 р. прийняла активну участь у Форумі «Розвиток майбутнього Хмельницького».

5. З 22.06.2016 р. і по сьогодні ініціювала розгляд питання щодо незаконного будівництва автостоянки на території Хмельницької дитячої музичної школи № 1.Разом із громадськими активістами зверталися у інстанції різних рівнів для розгляду законності питання будівництва.

6. 13. 06. 2016 р.прийняла участь у «круглому столі» по питанню розвитку та реформуванню профтехосвіти

7. 5.07.2016 р. – прийнята у громадську раду при управлінні освіти м. Хмельницького. Обрана головою комітету «Модернізація освіти».

8. 15.08.2016 р. Прес-конференція з питання незаконного будівництва на території музшколи №1.

9. 4 жовтня 2016 р.в Торгово Промисловій Палаті за сприяння голови ТПП Наталії Белякової відбулося проведення фокус-групових інтерв'ю на тему "Проведення ситуаційного аналізу стану та динаміки ринку праці у Хмельницькій області". В процесі зустрічі , в якій прийняли участь представники бізнесу та громадських організацій, підіймалися питання стану ринку праці, питання вирішення проблеми безробіття та наповнення вакансій, питання регуляції попиту різних професій.

10. 5.10.2016 р. прийняла участь у Регіональному круглому столі у м. Тернопіль на тему «Запровадження механізмів інституційної підтримки ОГС в Україні»

11. 23 листопада 2016 р. у Хмельницькому музичному училищі ім. В.І. Заремби провела разом із президентом благодійного фонду «Ксена» Оксаною Устиновою бесіду на тему: «Заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні».

12. 12.12.2016 р. прийняла участь у семінарі- тренінгу «Навчаємось ефективним комунікаціям»

13. Як незалежний трудовий посередник служби НСПП у Хмельницькій області приймала участь в узгоджувальних зустрічах та комісіях по трудовим спорам.

14. Постійно співпрацювала із волонтерами, надаючи допомогу воїнам АТО, переселенцям, пораненим бійцям.

15. Разом із представниками Громадської Палати Хмельницької області приймала участь у святкуванні знаменних дат України таких як: День прапору; День Незалежності; День вишиванки, День пам’яті жертв голодомору, річниці революції гідності.

16. 18.01.2017 р. прийняла участь в он-лайн передачі «Марічка NEWS»- «Культура за контрактом» .

Передбачено розповсюдження інформації щодо реалізації інформаційної кампанії та інформаційно-просвітницьких проектів через поштову розсилку (майже 1000 електронних адрес), власний сайт, мережу ГуглПлюс, канал Youtube, сторінки у соцмережах FB, VK,  сайти партнерів (ГУРТ, Громадський простір, ВОП «Розуміємо права людини», інші).

Наші партнери. Протягом 2016 року були налагоджені партнерські відносини з Управлінням освіти та науки при Дніпровській міській раді, Міським управлінням юстиції м.Дніпро, Головним управлінням юстиції у Дніпропетровській області, Департаментом освіти та науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Дніпропетровською молодіжною радою при ОДА, Дніпропетровською молодіжною радою при міському голові, ВНЗ м. Дніпро різного рівня акредитації, ДВНЗ «Дніпропетровський транспортно-економічний коледж», Дніпропетровського педагогічного коледжу Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара, Дніпропетровською центральною міською бібліотекою, Дніпропетровською обласною організацією профспілки працівників науки, виробництва та фінансів, ГО «МАРТ», ГО «Гендерний клуб Дніпро», ГО «Український захист», ДОМГО «МІКС», ГО «Театр для діалогу», Всеукраїнською антидискримінаційною мережею «Гендерна обсерваторія», Міжнародним фестивалем документального кіно про права людини DOCUDAYS UA, суспільно-політичною газетою «Днепр вечерний». Маємо відгуки про взаємовигідну співпрацю з ДОМГО «МІКС», ГО «Театр для діалогу».

Діяльність  проводили керівники організації та МО, програмна координаторка, PR-менеджерка, юристка, бухгалтерка, молодіжні тренери та волонтери-студенти та старшокласники.

Залучені до діяльності активісти постійно підвищують власний рівень знань, навичок та приймають участь у національних та міжнародних конференціях та програмах.

Бюджет реалізованих заходів за 2016 рік становить 550.000,00 грн (пять сот пятдесят тисяч гривень). З  яких 39.500,00 грн – в рамках фінансуання Фонду Християнської Культури «Знак» (Польща), СГО Фундація Локальних Ініціатив Донеччини (Україна) у рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії, співфінансованої з програми польської співпраці на користь розвитку МЗС Республіки Польща та канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD), проекту Українська ініціатива зміцнення громадської довіри (UCBI), що фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID), ООН Жінки. Фінансова оцінка реалізованих заходів, що проводилась на волонтерських засадах та за ресурсної допомоги дружніх організацій – 510.500,00 грн.

Адреса організації: 03150, м. Київ, вул. Анрі Барбюса, 13, к. 13

Контакти:   +380968293900, +380999527168

Пошта: public.chamber.ua@gmail.com   

Сайт: http://prof-nvf/.org

Сторінки у соцмережах:

Громадська Палата України https://www.facebook.com/public.chamber.ua

VK https://vk.com/prof_nvf_rozvytok

G+:https://plus.google.com/u/1/+NGOPCU/posts

Youtube https://www.youtube.com/channel/NGO_PCU

 


 

Просмотров: 697 | Добавил: Eldarium | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© 2021 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz