СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ
Вівторок, 30.11.2021, 21:30
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Гість | RSS

Меню сайта

Допомога тут
NeedHelp ПРОФНВФ

Додайте собі!

Код:

Альбоми
Статьи [14]
Звітність та відгуки [9]

Форма входу

Ми в соцмережах

Пошук по сайту

Главная » Статьи » Звітність та відгуки

ЗВІТ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ВГО «ГРОМАДСЬКА ПАЛАТА УКРАЇНИ» У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА 2014 РІК

Осередок ВГО «ГРОМАДСЬКА ПАЛАТА УКРАЇНИ» у Дніпропетровської області розділяє Місію організації:  сприяння розвитку демократії та громадянського суспільства в Україні, втілення принципів прав і свобод людини без дискримінацій.

Бачення результатів діяльності організації:   Україна –  соціально справедлива держава з верховенством права, активною і конструктивною позицією громадян, високим рівнем  економічного добробуту, стабільним інноваційним розвитком і  дбайливим використанням природних ресурсів, ефективною та прозорою  системою державного управління, де найвищою цінністю є права і свободи людини.

Основний напрямок діяльності Громадської палати Дніпропетровської області – просвіта в сфері прав людини серед молоді та активістів громади Дніпропетровщіни.

Проекти и програми ВГО "Громадська Палата України", до яких активно залучено Громадську палату Дніпропетровської області:

З 2012 року діє Всеукраїнська програма професійної підтримки та розвитку «ПОТЕНЦІАЛ», в рамках якої реалізуються наступні проекти:

  • проект «Громадська приймальня»  що проводить юридичне консультування громадян України з питань трудового, громадянського, жиліщного права; було проведено 150 консультацій;
  • проект «Стажування за фахом» що передбачає здобуття нових знань та практичних навичок для студентів, менторську участь практикуючих фахівців; літне стажування за юридичним напрямком пройшов один студент;
  • інформаційно-просвітницький проект що проводить інформаційну та просвітницьку діяльність з актуальних тем, таких як соціальна справедливість, права людини, гендерна рівність, виборче право громадян, євроінтеграція, мобілізація, участь у місцевому самоуправлінні, ін.;
  • інформаційні кампанії : «РУХ ПРОТИ НЕНАВИСТІ» («NO HATE SPEECH MOVEMENT»), «МИ ЗА ЖИТТЯ БЕЗ НАСИЛЛЯ!», «НЕ ОБМАНЮЙ СЕБЕ, ШВИДКІСТЬ ВБИВАЄ».

Передбачено розповсюдження інформації щодо реалізації інформаційнійної кампанії та інформаційно-просвітницького проекту через поштову розсилку (майже 1000 електронних адрес), через мережу ГуглПлюс, через власний сайт http://prof-nvf.org/ та сайти партнерів(ГУРТ, Громадський простір, ВОП «Розуміємо права людини»).

На протязі 2014 року представники громадської організації приймали активну участь в роботі Громадської ради при Міністерстві соціальної політики України, у робочій групі при Дніпропетровській обласній державній організації. Приймали участь у Форумі організаційного розвитку громадських організацій у м.Київ, у Школі Східного партнерства УНП ФГС СхП, входить до Робочих груп Української частини Платформи громадянського суспільства, створеної у рамках плану заходів з імплементації Угоди про асоціацією між Україною та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами членами: №2«Демократичні реформи, верховенство права», №3 «Права людини, гендерна рівність та недискримінація», №14«Освіта та навчання, молодь, культура». 

У січні 2014 року ВГО «Громадська палата України» приєдналась до загальноєвропейської кампанії «Рух проти ненависті» («No Hate Speech Movement»), прийнявши участь у семінарі з питань запуску та просування національної кампанії, та увійшла до складу Національного комітету. Для просування теми безпечного інтернет середовища та прав людини в інтернеті розпочата підготовка до інформаційної кампанії та планування тренінгів із залученням молоді м.Дніпропетровська.

У лютому 2014 року Громадська палата Дніпропетровської області виступила з ініціативою та організувала проведення Регіонального круглого столу «Соціальна справедливість як норма здорового громадянського суспільства». Захід проходив у м.Дніпропетровськ, в ньому прийняли участь майже 50 представників громадських організацій, профспілок, активістів громадянського руху. Висновки роботи Круглого столу відображено у «Ітоговому документі».

28 червня 2014 року відбувся Конгрес ВГО «Громадська палата України» де було заслухано доповіді про діяльність в регіональних осередках, в тому числі Громадської палати Дніпропетровської області, звіт про діяльність організації в цілому, зазначені перспективи розвитку на майбутнє, були обговорені актуальні питання щодо євроінтеграції та децентралізації України, просування процесу люстрації, порушень трудових прав людини в країні, то що.

З серпня 2014 року реалізується Проект «Молодь За Права Людини», який передбачає наступні заходи:

  • презентація та розповсюдження просвітницьких наборів для загальноосвітніх навчальних закладів для освіти з прав людини за Декларацією з прав людини;
  • інформаційна кампанія з проведенням тренінгів для старшокласників та вчителів до Дня безпечного Інтернету (10 лютого 2015 року) в рамках Національної кампанії «Рух проти ненависті»;
  • виставка про права людини «Кожен має право знати свої права» для учнів 9-11 класів із залученням студентів коледжу (членів Ради молодих юристів) у якості гідів та їх підготовка;
  • "Діалогі з прав людини» з використанням методик інтерактивного спілкування;
  • «Клуб правового та соціального кіно» з демонстрацією та обговоренням кінострічок про права людини;
  • навикові, соціальні та соціально-психологічні тренінги для молоді.

У грудні 2014 року розпочались публічні заходи Проекту «Молодь За Права Людини». Зза ініціативи Громадської палати Дніпропетровської області було проведено Круглий стіл до Дня прийняття Загальної декларації прав людини  «Просвіта з прав людини як вимога сьогодення» із залученням начальника відділу правової роботи, правової освіти та кодифікації  Головного управління юстиції у Дніпропетровській області; заступника начальника відділу навчально-виховної роботи управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради; провідного спеціалісту відділу з правових питань Дніпропетровського міського управління юстиції; президента БФ «Молодь за права людини». Було проведено семінар із 136 вчителями правознавства загальноосвітніх навчальних закладів м.Дніпропетровська та було вручено 56 Просвітницьких наборів «Молодь за права людини», які містять сучасні інструменти для просвіти молоді з прав людини за Декларацією з прав людини.

 

Протягом 2014 року були налагодженні партнерські відносини з Управлінням освіти та науки при Дніпропетровській міській раді, Міським управління юстиції м.Дніпропетровська,  Дніпропетровською центральною міською бібліотекою, КЗО «Міський юридичний ліцей» м. Дніпропетровська, ДВНЗ «Дніпропетровський транспортно-економічний коледж», Дніпропетровською обласною організацією профспілки працівників науки, виробництва та фінансів, Центром духовного розвитку «Вайтмара», ГО «МАРТ», БФ «Молодь за права людини», суспільно-політичною газетою «Днепр вечерний».

Діяльність Громадської палати Дніпропетровської області проводили на волонтерських засадах голова, програмна координатора, PR-менеджерка, юристка, бухгалтерка та волонтери-студенти та старшокласники.

Залучені до діяльності активісти пройшли підготовку у Школі організаційного розвитку МФВ «Відродження», у Всеукраїнській освітній програмі «Розуміємо права людини»,  у Школі з прав людини Харківської правозахисної групи, брали участь у тематичних національних та міжнародних конференціях, семінарах та тренінгах.

Зважаючи на те, що діяльність Громадської палати Дніпропетровської області проводиться на волонтерських засадах та за ресурсної допомоги дружніх організацій , загальна оцінка реалізованих заходів за 2014 рік становить 150000,00 грн (сто пятдесят тисяч гривень).

 

Адреса організації: 49006, Україна, м. Дніпропетровськ, вул. Юрія Савченко, 9-А.

Контакти:   +380968293900, +380567448829

Пошта: public.chamber.ua@gmail.com   

Сайт: http://prof-nvf/.org

Сторінки у соцмережах:

Громадська Палата Дніпропетровської області  https://www.facebook.com/palatadnepr

Громадська Палата України https://www.facebook.com/public.chamber.ua

G+:https://plus.google.com/u/1/+NGOPCU/posts

Категория: Звітність та відгуки | Добавил: Eldarium (25.05.2015)
Просмотров: 943 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
© 2021 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz