Вхід в особистий кабінет Паріматч

Паріматч » Вхід в особистий кабінет Паріматч

Кожен гравець, який бажає стати клієнтом букмекерської контори Паріматч, повинен створити особистий кабінет. Вхід в нього здійснюється виключно після повноцінної реєстрації. Букмекерська контора орієнтується на шанувальників різних форматів ігор, включаючи спортивні ставки та розділ казино. Наразі на сайті діє вікове обмеження. Клієнти, яким з 18 років, можуть створити особистий кабінет Parimatch.

У даному огляді ми пропонуємо розглянути кілька важливих питань:

 • хто може реєструватися на сайті Паріматч та виконати вхід в особистий кабінет;
 • які обмеження встановлені для клієнтів;
 • яких правил мають дотримуватися кожен гравець після реєстрації на сайті;
 • коли адміністратори можуть видалити акаунт гравця.

Особливості особистого кабінету Паріматч

Коли гравцю вдається успішно зареєструватися на платформі, він може входити в особистий кабінет через кнопку в правому верхньому кутку. Для входу гравцю потрібно ввести логін і пароль, які він вказав під час реєстрації. Ці дані не змінюються, тому їх можна використовувати для авторизації через офіційний сайт Паріматч, дзеркало або додаток.

Після успішного входу гравця очікує доступ до таких можливостей в особистому кабінеті:

 1. Налаштування персональних та платіжних даних. Ваш особистий кабінет містить інформацію щодо даних про гравця та платіжні дані. Ви можете їх коригувати, якщо виникла така необхідність. Деякі налаштування можливо робити виключно через запит до служби підтримки.
 2. Доступ до грошових операцій. Оскільки гравець постійно поповнює рахунок і виводить власні кошти з депозиту, він також може фіксувати успішні транзакції через свій аккаунт. Це можливість визначає, що клієнт може контролювати заробітки на платформі.
 3. Доступ до ставок на спорт. Крім загальних спортивних подій та календаря, можна фіксувати інформацію в розділі “Мої ставки”. Там відображаються усі ставки користувача, які він уклав на спортивні дисципліни.
 4. Інформація про актуальні бонуси. Оскільки часто менеджери нараховують не лише загальні бонусні заохочення, але й персональні, вони будуть відображатися через ваш особистий кабінет. Якщо вас цікавить якась пропозиція, необхідно відкрити її детальні умови.

Авторизований клієнт – це гравець, який має дотримуватися встановлених правил букмекерської контори. Він несе відповідальність за конфіденційність даних для входу в особистий кабінет. Через свій аккаунт він може коригувати інформацію, отримувати заробітки, поповнювати депозит та відкривати різний азартний контент.

Через особистий кабінет також є можливість зв’язку з менеджерами. Якщо ви авторизувалися і виникла якась проблема стосовно ігрового процесу, технічних налаштувань, ви можете звернутися до адміністраторів ресурсу. Ідентифікація допоможе швидше менеджерам встановити вашу проблему та знайти ключ до її вирішення.

Обмеження реєстрації на сайті Паріматч

На сайті букмекерської контори гравцю може бути відмовлено у вході в особистий кабінет. Ці умови зафіксовано в правилах ігрового ресурсу:

 1. Клієнти, яких раніше було виключено з азартного сайту через порушення правил ігрового сайту.
 2. Громадяни, стосовно яких були застосовані санкції Кюрасао.
 3. Не є громадянами країн, у яких передбачена робота букмекерської контори.

Вхід в особистий кабінет Parimatch

На головній сторінці офіційного сайту або мобільної версії доступні дві кнопки для гравців – “реєстрація” та “вхід.” Якщо ви вже успішно пройшли реєстрацію та отримали схвалення від адміністрації ресурсу, вам буде доступна функція входу. Достатньо клікнути на цю кнопку, після чого з’явиться поле для заповнення. Введіть свій логін та пароль. Логіном може бути ваша електронна адреса або унікальний ID-код. Цей код відображається в вашому аккаунті.

Ви можете обрати будь-який спосіб входу – офіційний веб-сайт, додаток або мобільну версію. Послідовність дій для входу не змінюється. Єдина відмінність полягає в тому, що в додатку ви можете зберегти дані для автоматичного входу в один клік. У цьому випадку вам доведеться лише дати згоду на збереження даних.

У жодному випадку не варто намагатися створювати альтернативний особистий кабінет. Гравець може мати лише один обліковий запис. Якщо ви втратили доступ до нього, зверніться до адміністрації ресурсу. Букмекерська контора Parimatch пропонує послугу відновлення даних для входу.

Вхід в особистий кабінет доступний гравцям, які:

 • досягли 18-річного віку. Тільки повнолітні гравці можуть обирати ігровий контент для гри на реальні гроші;
 • можуть контролювати свої власні фінанси та не є включені до реєстру осіб, які мають проблеми з азартними іграми;
 • раніше не реєструвалися на сайті букмекерської контори.
 • можуть успішно пройти верифікацію, надавши свої паспортні дані.

Коли можуть виникнути проблеми з входом в особистий кабінет?

Існує ряд факторів, які можуть впливати на успіх при вході в особистий кабінет. Зазвичай це пов’язано з наступними факторами:

 1. Технічні роботи на сайті. У такому випадку ви не зможете отримати доступ до свого облікового запису.
 2. Неправильно введені персональні дані для входу. Перевірте відповідність логіна та пароля тим, які ви вказали під час реєстрації.
 3. Обмеження доступу через ваш аккаунт. Найчастіше це стається через порушення правил ігрового ресурсу. Адміністратори зазвичай повідомляють клієнтів про подібні блокування.

Гравець несе відповідальність за конфіденційність своїх даних і не повинен передавати їх третім особам. Якщо вхід до вашого аккаунта було виконано несанкціоновано, то менеджери не зможуть допомогти в такому випадку. Не зберігайте свій логін та пароль для входу на гаджетах, до яких ви не можете забезпечити конфіденційність.

Переваги входу в особистий кабінет Паріматч

Якщо ви бажаєте зареєструватися на сайті букмекерської контори, виділяють такі переваги:

 1. Ви стаєте повноцінним клієнтом ігрового ресурсу, де відкривається доступ до реальних заробітків. Тільки зареєстровані гравці можуть розраховувати на примноження свого капіталу.
 2. Гравці можуть використовувати різні бонуси, акції, промо, брати участь у розіграшах тощо. На сайті чітко визначені умови використання різних бонусних заохочень, якими можуть скористатися клієнти.
 3. Гравець отримує доступ до надійної та чесної букмекерської контори, де кожен користувач може розраховувати на отримання заробітків в залежності від успішності його ставок та активності.
 4. Трансляції в режимі онлайн. Після реєстрації на платформі відкривається можливість перегляду улюблених спортивних подій в режимі реального часу. Топові спортивні події завжди доступні, тому ви можете приєднатися до них в будь-який момент.
 5. Зрозуміла система розрахунків ставок і азартних ігор. Через особистий кабінет зручно контролювати всі грошові операції, які проводяться на сайті.

Користувачі мають доступ до великого переліку спортивних подій, на які можна робити ставки. В кабінеті представлені різні види ставок, включаючи найпростіші ординари, складніші експреси та системи.

Гравці також отримують доступ до лайв-трансляцій подій та статистичних даних, що допомагають робити влучні ставки. Процес ставок є цікавим і прибутковим, надаючи гравцям можливість вигравати та отримувати задоволення від спортивного беттінгу.

Чи можливо видалити аккаунт на сайті Паріматч?

Компанія передбачає можливість видалення особистого кабінету. Для цього гравець спочатку повинен авторизуватися в системі. Потім він має звернутися до служби підтримки через вбудований онлайн чат або електронну пошту. Поясніть причину свого рішення та вкажіть свої персональні дані.

Щоб підтвердити вашу ідентифікацію, менеджери можуть запропонувати провести відеоконференцію. Додаткова верифікація допоможе встановити, чи дійсно ви бажаєте видалити свій аккаунт.

Після видалення особистого кабінету ви не зможете увійти до нього. Також менеджери можуть заблокувати спроби відновлення доступу до такого акаунту.

Після вибору опції “Забули пароль?” вам буде запропоновано ввести адресу електронної пошти або номер телефону, які пов’язані з вашим обліковим записом Паріматч.

У системі Паріматч є поняття “сплячих” рахунків. Якщо ви протягом року не виконували грошових операцій, не робити ставки і не отримували прибутки, автоматично ви отримуєте такий статус рахунку. На офіційному сайті бк зазначено, що подібні аккаунту будуть сплачувати адміністративну плату на покриття витрат букмекера. Проте за умови відсутності коштів на депозиті, гроші не будуть зніматися.

Рішення щодо видалення особистого кабінету має бути ретельно обдуманим. Для зручності на сайті є можливість обмеженого доступу. Ця функція передбачає, що протягом певного часу гравець не може користуватися своїм аккаунтом, але не втрачає його назавжди.

Поширені питання по особистому кабінету Паріматч

❓ Хто може зареєструватися на сайті Паріматч та виконати вхід в особистий кабінет?
Реєструватися на сайті Паріматч можуть гравці, які досягли 18-річного віку. Вхід доступний після успішної реєстрації та схвалення адміністраторами проходження процедури.
❓ Які обмеження встановлені для клієнтів Паріматч?
Зареєструватися на сайті Паріматч можуть лише повнолітні гравці, які можуть контролювати свої фінанси та не мають азартної залежності. Також беттори мають пройти верифікацію з наданням доступу до паспортних даних.
❓ Коли адміністратори можуть видалити акаунт Parimatch?
Адміністратори можуть видалити аккаунт гравця у випадках порушення правил або вимог букмекерської контори.
❓ Які грошові операції доступні на сайті Паріматч?
Гравці через свій особистий кабінет на Паріматч мають доступ до операцій, таких як поповнення рахунку, виведення коштів. Також гравцям доступний контроль за транзакціями та інші фінансові операції.
❓ Чи можуть клієнти відстежувати ставки через особистий кабінет на Паріматч?
Це можливо через розділ “Мої ставки” в особистому кабінеті на Паріматч. Там відображається інформація про всі ставки, які гравець уклав на спортивні події, включаючи результати та статистику.